reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Sosnowiczanka

Mamusia Alanka :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2011
Postów
3 653
Miasto
Sosnowiec
Tak więc oficjalnie otwieramy wątek zakupowy dla naszych maluszków, zachęcam do wspólnego cieszenia naszych oczów cudnymi malutkimi zakupami:)
 
reklama
Noo,zakupowy wątek :-) Ja od wczoraj już buszuję po ebayu....póki co,patrzę na wózki i łóżeczka.
Generalnie podobają mi się tego typu wózeczki. I dla mnie bardzo ważne jest,żeby był lekki,bo ja drobna i chuda,siły za dużo nie mam,a w 1 ciąży miałam takiego kloca,że jak sobie przypomnę manewry z wnoszeniem tego wózka po schodach,to dramat po prostu.:no:
KINDERWAGEN SET 12-TEILIG + BABYSCHALE - FEDERUNG - SPORTFELGEN - KOMBI 3 IN 1 | eBay
A z łóżeczek fajne takie (już w komplecie z pościelą):
Babybett Kinderbett Juniorbett weiß 140x70 Bettwäsche Bettset komplett 22-tlg. | eBay
 
Ja obserwuje wasze zakupy i duzo pomagają mi :) chyba tez zdecyduje sie łóżeczko, ktore pozniej przemienia sie dla starszego dziecka :)
Na razie ja nie robie żadnych zakupów bo czekam as potwierdza płeć wtedy będę szaleć jak kasa na to pozwoli :)
Mi sie marzy wozek bugaboo ale starszne drogie sa, może uda mi sie wycharzyc na ebay Uk mało używany to wtedy kupie a jak nie to jakis
Inny w ten samej cenie z 1500-1700zl ;) ale jescze trochę poczekam jak juz będę na połowie :)
 
Ostatnia edycja:
koronka ja mam bugaboo cameleona i jestem bardzo zadowolona! Szkoda mi bardzo, bo będziemy go sprzedawać, żeby kupić jakiś podwójny, ale polecam :)

Ja jeszczę nic to nie piszę, bo jeszcze nic nie kupiłam :p Wiecie mój syn ma 11 miesięcy, więc jak się potwierdzi drugi chłopak to ciuszków mam. Na początek też mamy kołyskę. Na pewno będziemy chcieli wózek jakiś podwójny, wieć jak kupię to się pochwale :) Ale też jeszcze czekam na potwierdzenie płci :):):)
 
Ja na poczatku kupilam kilka rzeczy uniwersalnych a teraz jakos szczerze mowiac nie mam ochoty na zakupy. Czekam az dopadnie mnie wicie gniazda a pewnie bedzie to gdy dowiem sie kto w brzuchu siedzi.
Ogladam w necie duzo rzeczy i mniej wiecej wiem co juz chce.
 
Ja też czekam aż dowiem się kto siedzi w brzuchu. Przy pierwszej ciąży lekarz nie mógł na powiedzieć bo dziecko tak się kręciło i zasłaniało i nie chciał strzelać. Teraz mam nadzieję że uda się dojrzeć ale jeśli chodzi o zakupy to wózek na pewno będę kupować taki KOMEKO GTi - MEGA PROMOCJA taniej o 100zł (4854243448) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Łóżeczko kupię takie P Łóżeczko z szufladą MISIE WENGE- WYSYŁKA 24H (4780318455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ja muszę wszystko nowe kupić bo moja córcia ma 7 lat i niczego nie mam po niej ale za to mam dużo koleżanek które już mi mówią że jak coś to dadzą mi ciuchy więc czekam jak najdłużej. Teraz odkładam pieniążki żebym mogła zaszaleć później.
 
reklama
matylda wózek bardzo zgrabny;) fajny. A łóżeczko mam identyczne tylko zamiast misia żyrafa.

Wcześniej miałam inny wózek i nie byłam zadowolona a tym wózkiem jeździłam jak koleżanka urodziła i bardzo sie go fajnie i lekko prowadzi i ma trzy funkcje głęboki spacerówka i fotelik samochodowy a to dla mnie ważne bo ja często z córką jeżdzę po lekarzach i to po 80 km w jedną stronę i ten fotelik potrzebny. A z łóżeczka zadowolona byłaś
 
Do góry