reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Marzycielka zgadzam sie z Tobą, noszenie malutkiego dziecka w nosidełku niesie ze sobą spore ryzyko uszkodzenia bioderek i kręgosłupa. Wlasnie dlatego zdecydowałam sie na chustę. Jeśli nie będę w stanie dobrze wiązać to poproszę o pomoc doradcę chustowego :)

Bo wiesz to , że producent pisze od urodzenia do iluś tam kilo to jest guzik warte. Nosidła nie są przystosowane do noszenia noworodka a chusta tak. Ja zamierzam kupić chustę i umówić się z doradcą chustowym , który ma przyjechać do mnie do domu i mnie wszystkiego nauczyć ;-)
 
reklama
Bo wiesz to , że producent pisze od urodzenia do iluś tam kilo to jest guzik warte. Nosidła nie są przystosowane do noszenia noworodka a chusta tak. Ja zamierzam kupić chustę i umówić się z doradcą chustowym , który ma przyjechać do mnie do domu i mnie wszystkiego nauczyć ;-)

Marzycielka zgadzam sie z Tobą w 100%. Tez mam kontakt do doradcy chustowego,który dojeżdża do domu i w razie problemów,przyjedzie i mi powie jak mam wiązać zeby było bezpiecznie :)
 
Moniasia ja miałam, używałam. Dopiero teraz zabralismy Antkowi. Byliśmy zadowoleni...
Pierwszy raz użyłam jak miał chyba 2 mies.
 
Dziewczyny podzielcie się informacją o Waszym najlepszym zakupie i o kompletnej klapie, bez czego nie możecie żyć a co spokojnie mogło pozostać na półce sklepowej, oczywiście wszystko dla Maluszków:-)
 
Hej u mnie najlepszym zakupem był leżaczek samobujący się i chusta :) leżaczek był wybawieniem dla mnie i ukojeniem, uspokojeniem dla małej :) na początku w nim spała, bujanie plus melodyjki ją usypiały. Teraz bawi się w nim ale jeszcze trochę i z niego wyrośnie. Chusta mi bardzo pomogła by kolkach. Dzięki temu malutka była spokojna. Mój brzuszek masował jej brzuszek :) mała od razu w niej zasypiała. Teraz chodzimy w niej czasami na spacery, malutka happy bo wszystko widzi :)
 
U mnie sprawdziła się kołyska, leżaczek i kołderka minki zastępująca matę edukacyjną, elektroniczna niania zbędny zakup to smoczki, bo mała nie używa ale to akurat zależy od dziecka.
 
reklama
Oo i u mnie od jakiś 2 tygodni czyli od 2,5 miesiąca małej mata edukacyjna oficer price potrafi na niej leżeć z 40 minut i się bawić :) a zbędne jak u inzyagaty smoczek
 
Do góry