reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Pola ładne bardzo ale za duzo sie juz dla mnie o nim własnie słyszy.
A ja to w sumie nie wiem bo Ula mi sie bardzo podoba ale całosc Urszula juz tak srednio i nie wiem.Pewnie znów dopiero na porodówce sie okarze.
 
reklama
no właśnie pewnie jak nie trudno się domyśleć ja jestem jola a mam 23 lata. ja bym nie powiedziała ze jest oklepane bo zawsze czy to w pracy czy na studiach zawsze byłam jedyną jolą w całej szkole czy pracy.:-) a ula to też super i tez trochę zapomniane imię ja znałam jedną ul bardzo fajna dziewczyna.
 
Mój tata dziś mi pomysł rzucił Teodor, podoba mi się tylko ze zdrobnieniem trudniej a maja z malzem w tej samej chwili wyskoczyli Tołdi (Sorry za spolszczenie) padlam na twarz.
 
Kasia - u mnie babcia nalegała na Teodora, bo znała kilku przystojniaków o tym imieniu no ale my już wybraliśmy - w każdym razie Teo fajnie brzmi :D
Jola - ciekawe te imiona, ja jestem zakochana w takich właśnie polskich tradycyjnych ... :) Jakby Edek nie miał między nogami dzwonka to byłby Felicją :D
 
o widze ze tu juz wybory cala para... moja szwagierka z niemiec synowi dala na imie mathias... mnie to kojarzy sie ze sledziami ... antos sie mi podoba ale tesc mojej siostry ma takna imie i ma treoche pod beretem kiepsko wiec dla mnie odpada jakos mam uprzedzenie.. jas sie mojemu podoba bardzo ale ja tez jakks prekonania nie mam.. mnie za to leon bardzo sie podoba i mmaksymilian... ale moj twierdzi ze max to dla psa.. i jak bedziemy wolac to,pierwszy poleci pies sasiada a pozniej nasze dziecko.. tak wiec u nas spor rosnie .. a dla dziewczynki wybrane mielismy maria antonina...
 
reklama
Ojej, Jola - mi żadne z tych imion nie podchodzi ;P

Kasia - ooo, Teodor, całkiem, całkiem.

Grabola - fajnie, że Wam się udało tak sprawnie imię wybrać

Asiorek - O tak! Maksymilian i Leon mi się podobają :) (tylko mam kota Leona ;p)
 
Do góry