reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Ja mam w domu Stasia więc chciałabym aby imię drugiego pasowało do starszaka. Jesli to chłopiec to najprawdopodobniej będzie Antoś a jeśli dziewczynka to nie wiemy, podoba mi się Julia i Hania.
 
reklama
Ja miałam całe życie milion pomysłów, zmieniało się z roku na rok, ale od kiedy wiem ze jestem w ciąży jest Tadzio po moim tacie i tyle :) choć teściowa twierdzi ze będzie Zofia :)
 
U nas będzie problem z imieniem dla chłopca, żadne się nam nie podoba. Dla dziewczynki podoba się nam aż za dużo, więc wybór nie będzie łatwy ;).
 
Mój syn przez pierwsze parę dni był Filipem. Ja wybrałam to imię po czym mąż stwierdził że jest mało męskie i wybieralismy od Nowa :) i tak 4 dni po porodzie wybraliśmy Szymona. Teraz nie wyobrażam sobie żeby miał inaczej na imię ;) jeśli będzie u nas drugi syn to chciałabym Sebastiana a jeśli córka to nie jestem pewna... ale podoba mi się Inga może Ada. A męża jeszcze nie pytałam.
 
Czemu nie ;) ja mogę listę zapełnić ale mój mąż ja ukroci. Z synem tak było. Mi się imion ze 20 podobało a jemu żadne!! Dopiero jak miał iść do urzędu rejestrować dziecko to wyszło że będzie Szymon Julian :)

czyli wychodzi ze Ci mężowie to takie jury. jacy oni nagle wrażliwi na estetykę imienia :D u mnie też jest ok 10 dla dziewczynki, i 6 dla chłopca, ale tak naprawdę zgodził się na powiedzmy 4 z nich wszystkich :D więc chyba zostaniemy przy Maksymilianie i Neli, chyba że coś nam się odwiedzi i zdecydujemy inaczej na spontanie :p:p
 
czyli wychodzi ze Ci mężowie to takie jury. jacy oni nagle wrażliwi na estetykę imienia :D u mnie też jest ok 10 dla dziewczynki, i 6 dla chłopca, ale tak naprawdę zgodził się na powiedzmy 4 z nich wszystkich :D więc chyba zostaniemy przy Maksymilianie i Neli, chyba że coś nam się odwiedzi i zdecydujemy inaczej na spontanie :p:p
No Nela też super ;) może podkradniemy. Jeszcze mamy dużo czasu a niekiedy po porodzie jak się widzi dziecko to imię pasuje lub nie.
 
reklama
No Nela też super ;) może podkradniemy. Jeszcze mamy dużo czasu a niekiedy po porodzie jak się widzi dziecko to imię pasuje lub nie.

hehe nie ma problemu! uważam
że te imię jest urocze. jeszcze na tapecie było Pola. napewno jeszcze będzie debata, jeszcze mnóstwo czasu, ja kiedyś wspominałam że miałam być Aleksem, a jak się okazało przy porodzie że jednak dziewuszka, to byłam Dominiką, tak miałam na wypisie że szpitala, a pod USC rodzice zdecydowali się na Sylwię :p:D
 
Do góry