reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Ja mam prenatalne 08.10 zobaczymy czy moje dosyć silne przeczucie że będzie dziewczynka się potwierdzi. Jeśli tak to z imieniem będzie problem [emoji3] bo na chłopca mam [emoji6]
U mnie dokładnie to samo [emoji23] mam prenatalne 10.10 i też mam nadzieję, że będzie dziewczynka
Ale pomysłów na imię mam kilka z tym, że mężów żadne z nich nie pasuje. Jeżeli będzie drugi chłopak to zostanie Jaś.
 
reklama
Kurczę, jak byłam małolatą to w męskich mogłam wybierać, a znowu w żeńskich gorzej, zawsze mi się z jakaś zołzą kojarzyło :p A teraz znowu dla dziewczynki mam pełno pomysłów. Ostatnio mi chodzi po głowie Kaja lub Klementyna. Gorzej będzie z Mężem :D
 
Spokojnie dziewczyny, wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której znajomi od dwóch tygodni mają dziecko i jeszcze się nie zdecydowali na imię [emoji16]
Wow to nieźle. Dla mnie niepojęte bo ja przez te parę dni się źle czułam że moje dziecko jest bezimienne. Dla drugiego wybiorę przed porodem i już. ;)
 
My dziś cały imiennik przerobilismy. Ostatecznie wybrane są 3 imiona. A jak się dziecko urodzi to po prostu będziemy wiedzieć. Póki co Szymon, Hubert albo Kacper.
 
My dziś cały imiennik przerobilismy. Ostatecznie wybrane są 3 imiona. A jak się dziecko urodzi to po prostu będziemy wiedzieć. Póki co Szymon, Hubert albo Kacper.
Mam Szymona i nie wyobrażam sobie innego dla syna ;) ja teraz się zastanawiam nad Sebastianem i Bartoszem ale jeszcze to przemyśle.
 
reklama
Mam Szymona i nie wyobrażam sobie innego dla syna ;) ja teraz się zastanawiam nad Sebastianem i Bartoszem ale jeszcze to przemyśle.
Sebastian - śliczne imię. Mój mąż też Sebastian i powiem szczerze,że każdy mężczyzna , którego znam o tym imieniu jest mądry, bystry, przystojny... :biggrin2::biggrin2: ma w sobie to „coś” ;)
 
Do góry