reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Ida bardzo ładne.. ja coś czuje że nie będę mieć wyboru przy dziewczynce.. mój ma z od tamtej ciąży mówi Mia. I jak teraz się dowiedzieliśmy że chyba dziewczynka to już wogole. Pomyślałam że jak się okaże wszystko ok z tą przepuklina to chyba się zgodzę :rolleyes2:
 
reklama
Ładnie i oryginalnie:) a jesteś pewna ze Wam sie nie odmieni? My w połowie ciąży zmienilismy choć tez parka była wybrana:p
Ja daje imię M daje nazwisko [emoji16] gdyby było tak że mój będzie dawał imię to uwierz mi że ja i po porodzie nie wiedzialabym jak się do dziecka zwracać [emoji23]
 
Mam bratanice Kaje. Ekstra imię :)

U nas przy córce jak w 12 tyg na 70% sie okazalo, ze dziewczynka, to mielismy 2 imiona, pozniej dobralismy jeszcze 2, ale zostalo Maria, to pierwsza propozycja ze strony M. No i jest Marysia. Rozważalismy jeszcze Różę, ale mówić do niej Rózia nam się nie widziało. Pozniej ja złapałam szał na Jaśminę i Tolę. Robilismy losowanie [emoji23] [emoji23] wylosowałam Jaśmine i M. Tez. Ale powiedzial, ze on nie wyobraza sobie, zeby bylo inaczej niz Marysia. W szpitalu byla incognito. Mowilam do niej żabko :D pozniej dopiero Marysia, Mysia, Myśka, Marijka, Mery :D
 
czyli wychodzi ze Ci mężowie to takie jury. jacy oni nagle wrażliwi na estetykę imienia :D u mnie też jest ok 10 dla dziewczynki, i 6 dla chłopca, ale tak naprawdę zgodził się na powiedzmy 4 z nich wszystkich :D więc chyba zostaniemy przy Maksymilianie i Neli, chyba że coś nam się odwiedzi i zdecydujemy inaczej na spontanie :p:p
My narazie wybralismy Sara i ostatnio moj rzucił Maksymilian i sie tego kurczowo trzyma. Zawsze podobaly mi sie krotkie imiona, no niby wszyscy i tak beda wołać Max. No sama nie wiem, fajnie nawet.
 
my też chcemy Maksymiliana :)
Maksiu super imię. Franek był nr 1 ale Franciszek już trochę kiepsko czy w szkole czy coś.. więc odpuscilismy.

a dla niuni będzie Nela
 
Ale juz macie pomyslow :) o imieniu chyba lepiej z rodzina nie rozmawiac zawsze ktos obrzydzi :D u mnie zawsze Lila na pierwszym miejscu, ale jak sie pochwalilam po tym jak uslyszalam, ze raczej bedzie corka, babcia i mama popatrzyly na mnie jak na glupia haha narazie nadal na pierwszym miejscu Lilia albo Róża, a z synem to chyba bedzie ciężko o kompromis, ja stawiam na Olaf :)
 
reklama
Ale juz macie pomyslow :) o imieniu chyba lepiej z rodzina nie rozmawiac zawsze ktos obrzydzi :D u mnie zawsze Lila na pierwszym miejscu, ale jak sie pochwalilam po tym jak uslyszalam, ze raczej bedzie corka, babcia i mama popatrzyly na mnie jak na glupia haha narazie nadal na pierwszym miejscu Lilia albo Róża, a z synem to chyba bedzie ciężko o kompromis, ja stawiam na Olaf :)

Róża jest ekstra :) i podobnie bo Lilianka też mi światło no ale Pan Mąż nie wykazał aprobaty :D
 
Do góry