reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

Oj pięknie - Alicja - też za mą chodzi to imię i jeżeli będzie córka to będę chciała je przegłosować.
Dla chłopca chyba będzie Piotr, mało Piotrków teraz się rodzi a znam samych fajnych Piotrów, więc stawiam na Piotra, ale kto to jeszcze wie;-).
 
reklama
anusia ch obydwa sa ladne.ale gdybym miala wybierac to chyba Alicja.
ja jakbym miala coreczke dala bym jej imie Julia!!!!!!!
anusia wiem trudno jest wybrac imie dla dziecka, bardzo trudno .....:no:
sama sie jeszcze nie zdecydowalam na imie dla synka :baffled:.
 
Anusia_ch mi się bardziej podoba imię Martynka - bardzo ładne:-)
Moi znajomi maja 3 letnią Martynkę i jest słodziutka ;-)
 
Dzieki dziewczyny:)
Ciężko mi będzie przekonac mojego mężą, tak mu się ta Alicja w głowę wbiła, że koniec świata. Zwykle nie jest taki uparty.
A może mu sie jakas Alicja spodobała i dlatego ten upór:szok: ?
 
reklama
Anusia - może Twój M po prostu nie lubi Martyny Wojciechowskiej (tak jak ja z reztą). Z tego wlasnie powodu nie nazwaabym coreczki Martyna.
 
Do góry