reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

Anusia_ch
Mi sie bardziej podoba Martynka ale wiesz wybór imienia to cieżka sprawa.
My córce chceliśmy da na imię Patrycja ale jest syn i niby juz dawno ustalilismy, że bedzie Patryk ale ja mam jakieś wątpliwości, a nic innego mi do głowy nie przychodzi :-(
 
reklama
hej dziewczyny

mam nowa propozycje dla dziewczynki

NEL

a ze nie mieszkam w Polsce a moj maz jest ze szwecji to szukamy imienia nazwijmy to miedzynarodowego i padlo na NELLIE

ale dalej sie zastanawiam bom jak kazda kobieta zmienna jest i ciezko sie zdecydowac, ktos mowil o INES -tez fajnie
a jesli chodzi o chlopcow to oddaje glos na FRANKA tak ladnie, przedwojennie...
 
Anusia_ch
Mi sie bardziej podoba Martynka ale wiesz wybór imienia to cieżka sprawa.
My córce chceliśmy da na imię Patrycja ale jest syn i niby juz dawno ustalilismy, że bedzie Patryk ale ja mam jakieś wątpliwości, a nic innego mi do głowy nie przychodzi :-(


Ja mam na imię Martyna :-):-):-) w dzieciństwie nie byłam za bardzo zadowolona ale teraz bardzo lubię swoje imię.

A moja córcia po długich naradach będzie miała na imię Emma.:happy:
 
A u mnie bedzię Jakub albo Mateusz, ale raczej Jakub. Nie mogliśmy wybrać imienia dla dziewczynki, które podobałoby sie nam obydwojgu....no ale bedzie synuś....:-)
 
lenorek Bartosz to jest typ mojego mezula i caly czas usilnie mnie namawia na to imieja juz powiedzailm ze łukaszek ale on chodzi i marudzi ze Bartuś by chcial no wiec zobaczymy do porodu jeszcze troszke :-D
 
reklama
U mnie nadal bez zmian mial byc i bedzie PATRYK, chociaz ja ostatnio miałam chwile wachania ale mj maz jest nieugiety:happy:
Więc juz pewnie tak zostanie bo dosyc czesto uzywamy juz tego imienia wiec do kwietnia to się bardzo przyzwyczaimy.
 
Do góry