reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla synka

Zgadzam się, moi synowie mają imiona, które gdy byłam młodsza nie podobały mi się, gust się zmienia. Znam dzieci o bardzo oryginalnych imionach, żadne z nich nie jest tandetne. Owszem są takie, które mi się nie podobają, ale to moje zdanie. Ważne, żeby imię pasowało do dziecka i nie napiętnowało go.
A u mnie jedno z najpopularniejszych imion, a drugie bardzo rzadkie, czyli Jaś i Wituś.
 
reklama
Imię dla synka wybrałam już jak chodziłam do liceum i po latach jak urodziłam syna, trafiłam niestety w wielki bum! Mam Jaśka
 
Fakt,kiedyś na to imię także był bum,podobnie jak swego czasu na imię Kuba,na pewno to pamiętacie:) Mi bardzo się podoba,jest takie tradycyjne i ponadczasowe:) Wolę to niż zagraniczne zupełnie mi nieznane i dziwnie brzmiące imiona...
 
Zgadzam się, moi synowie mają imiona, które gdy byłam młodsza nie podobały mi się, gust się zmienia. Znam dzieci o bardzo oryginalnych imionach, żadne z nich nie jest tandetne. Owszem są takie, które mi się nie podobają, ale to moje zdanie. Ważne, żeby imię pasowało do dziecka i nie napiętnowało go.
A u mnie jedno z najpopularniejszych imion, a drugie bardzo rzadkie, czyli Jaś i Wituś.

Bardzo ładne imiona,oba mi się podobają starszak początkowo miał być Jasiem ,ale został Maciejem.
A młodszy miał być Emilem i tak został.
Także mamy Macieja i Emila.
Z Emilem każdy znajomi,i rodzina zastanawiali się skąd wytrzasnęliśmy takie imię,
więc grzecznie odpowiedziałam no jak to skąd z kalendarza :)

A moja siostra dwa tygodnie temu urodziła synka i nadali mu na imię Wojciech Tomasz,
a starszy ma na imię Adam Jan.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry