reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla synka

reklama
ja jestemw 29 tyg i wybrałam imie Ignacy i to polecam ale ty sama musisz wiedzieć jakie imię dla synka bo tak naprawde każda z nas co innego ci powie:)
WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE:-) POCHWAL SIĘ KONIECZNIE JAK WYBIERZESZ :p

pozdrawiam
 
Ja jestem w 32 tc i moj synek bedzie nazywał sie Rafał :-)
Z twojej listy imion podoba mi sie Tymon :-)
Ale to jest twoja decyzja :-D

pozdrawiam ;-)
 
Moj synek bedzie mial na imie Wiktor. Tez mialam dylemat z wybraniem imienia dla corci, ale zrobilam tak wypisalam imiona, ktore wybralismy z mezem na kartce i wykreslalam te, ktore mniej mi sie podobaly, w koncu zostalo jedno.
Wybor nalezy do Ciebie, mi osobiscie podoba sie Leon.
 
Ja mam 4 synków 17-letni Michał , 9-letni-Szymon , 5-letni-Karol i prawie roczny Franciszek.Ja bym wybierała imiona,które mają zdrobnienia,czyli z twojej listy prawie wszystkie oprócz Maurycego.
 
reklama
Zdrobnienie ważna rzecz, my o tym przy pierwszym synku nie pomyśleliśmy,
imię nam się podobało i nie rozważaliśmy go pod różnymi aspektami,
drugi jest Ignacy :-).
 
Do góry