reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych maluszków

kate - moi znajomi mają Natana, jak najbardziej ok:tak:.
Ja to lubię imiona, które mają fajnie zdrobnienia, żeby pasowałoi do niemowlaczka, i dla wyluzowanego nastolatka/i i dla dorosłego chłopa/kobietki. Na Szymka teraz mówimy Szymuś, później dla rówieśników pewnie będzie Simi, a jak dorośnie to Panie Szymonie też brzmi ok. Tylko drugie takie znaleźć to wyzwanie:-D
 
reklama
Mi sie podobaja imiona rzadko spotykane:-), niestety jak mowilam mezowi moje propozycje to sie tylko pukal w glowe. Ustalilismy ze jesli bedzie chlopiec to Szymon. Dla dziewczynki nie mamy typu. Mi podoba sie Anastazja, Laura i Nadia mezowi Jagoda
 
U nas będzie Maja mój syn chce Jagoda ale zawsze chciałam mieć dzieci których imiona zaczynają się na literę M:-) z imion męskich propozycji brak ;-)może Marcel albo Maks ;-) na razie wg usg będzie dziewczynka;-)
 
reklama
Witamy a my nie możemy się zdecydować czy Nikola czy Dagmara ;) Które waszym zdaniem lepsze dla dziewczynki?:)
 
Do góry