reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych Wrześniowych Maluszków :)

reklama
u mnie narzeczony wymarzył sobie Oliwier i Wiktoria, ale ja przechrzciłam pomysł z Wiktoria na Wiktor. Teraz jak już wiem, że to chłopiec wertuje setki stron z imionami bo nie jestem do końca przekonana ani do Oliwiera ani do Wiktora bo chciałabym aby można było jakoś ładnie skrócić kiedy maleństwo jest dzieckiem.
 
Ann moja Ola miała być Olinkiem ;-)
I jakoś tak mam straszną słabość do tego imienia :rofl2:

Wesolutka
wszystkie Wasze typy mi się podobają ale chyba Gabryśka najbardziej :-D
 
Hania, dzieki. I tak jestem w szoku ze tyle imion ktore nam sie obojgu podobaja znalezlismy. Chociaz z wyborem pewnie bedzie ciezko i nie wroze szybciej jak 30 tydzien :p
 
tak jak pisałam wcześniej mój Ł. chciałby Oliwier, ale Oliwia podoba mi się dużo bardziej :)
 
reklama
My szukaliśmy imienia pasującego do dziewczyn, będzieRoksana, Samanta, Nataniel. Mały Natan, rzadkie ale piękne ;-)
Myślałam nad Samuelem, ale z Samantą by się "gryzł" :-p
 
Do góry