reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro Kraków

Tak jak mówi @Destino " z lekarzem trzeba się zgrać". Byłam w Parents u dr Janeczko i mu nie podpasował. Uważam, że chciał nas naciągnąć na inseminację, które miały marne szanse się udać a tylko powodować stres i rozczarowania. Zaraz potem przenieśliśmy się do Artvimedu i dzięki dr Chrostowskiemu mamy córeczke
Super dziewczyny dziękuje za odpowiedz pójdę tu i tu zobaczymy co zaproponują
 
reklama
Hej dziewczyny! Kogo z lekarzy polecacie w Artvimedzie? Dzwoniłam tydzień temu i okazuje się, że wizyta dla nowych pacjentek do dr Chrostowskiego to dopiero sierpień... Ja dla mnie trochę za długo. Jestem już po jednym in vitro w Parens. Udało się za 1 razem, ale ciąża w 9tc obumała :( Dwa tygodnie temu miałam transfer ostatniego (drugiego) zarodka i niestety się nie przyjął. U nas czynnik męski i zastanawiam się głównie pod kątem pracy embriologów. Czy ktoś z Was ma porównanie między Parens a Artvimedem? Pozdrawiam!
 
Do góry