reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu

reklama
Teraz już się całkiem pogubiłam i nie wiem co myśleć. Wczorajszy test, który tu wrzuciłam nadal wygląda na pozytywny, kreska jest blada ale widać ją gołym okiem. Test sikany z dzisiejszego poranka negatywny. Ok.2h temu zrobiłam domowy test z krwi i rownież wyglądał na negatywny, tyle, że jak spojrzałam na niego po ok 40min kiedy chciałam go wyrzucić zobaczyłam 2 kreskę.. 😳
 

Załączniki

  • 20200514_162039.jpg
    20200514_162039.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 137
Teraz już się całkiem pogubiłam i nie wiem co myśleć. Wczorajszy test, który tu wrzuciłam nadal wygląda na pozytywny, kreska jest blada ale widać ją gołym okiem. Test sikany z dzisiejszego poranka negatywny. Ok.2h temu zrobiłam domowy test z krwi i rownież wyglądał na negatywny, tyle, że jak spojrzałam na niego po ok 40min kiedy chciałam go wyrzucić zobaczyłam 2 kreskę.. [emoji15]
Ten test nadaje się do kosza. Testów nie odczytuje się po 40 minutach bo mogą zachodzić różne reakcje i może się pojawiać druga kreska z resztą ten test trochę tak jak by zalany[emoji848]
 
Ten test nadaje się do kosza. Testów nie odczytuje się po 40 minutach bo mogą zachodzić różne reakcje i może się pojawiać druga kreska z resztą ten test trochę tak jak by zalany[emoji848]
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że testów nie odczytuje się po czasie podanym na ulotce. Pewne nie przywiązałabym do tego większej uwagi gdyby nie pierwszy test, który wygląda na pozytywny.. Ten zrobiłam aby ostatecznie rozwiać swoje wątpliwości, niestety nadal nie wiem jak to interpretować.. A test zwyczajnie podbarwił się krwią. Na zdjęciu to zabarwienie po lewej stronie wygląda na spore i różowe ale w rzeczywistości jest mniejsze i koloru rozcienczonej krwi, która zresztą jest w okienku testu.
 
Ostatnia edycja:
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że testów nie odczytuje się po czasie podanym na ulotce. Pewne nie przywiązałabym do tego większej uwagi gdyby nie pierwszy test, który wygląda na pozytywny.. Ten zrobiłam aby ostatecznie rozwiać swoje wątpliwości, niestety nadal nie wiem jak to interpretować.. A test zwyczajnie podbarwił się krwią. Na zdjęciu to zabarwienie po lewej stronie wygląda na spore i różowe ale w rzeczywistości jest mniejsze i koloru rozcienczonej krwi, która zresztą jest w okienku testu.
Masz tyle wątpliwości i nie lepiej zrobić betę? Ona da pewność 100% czarno na białym będziesz miała czy nie. Ja bym się tak nie katowała testami gdybym miała możliwość zrobienia testu z krwi.
 
Pewnie gdyby nie grasująca 👸zrobiłabym test już dzisiaj ale właśnie z tego względu odpuściłam i kupiłam taki domowy z krwi.. No nic..Może jutro jednak pójdę na tą betę (o ile nie będzie z tym problemów). A to, że mam wątpliwości jest naturalne ponieważ testy w tym przypadku nie są jednoznaczne..
 
Pewnie gdyby nie grasująca [emoji73]zrobiłabym test już dzisiaj ale właśnie z tego względu odpuściłam i kupiłam taki domowy z krwi.. No nic..Może jutro jednak pójdę na tą betę (o ile nie będzie z tym problemów). A to, że mam wątpliwości jest naturalne ponieważ testy nie są jednoznaczne..
To prawda masz mieć prawo do wątpliwości przez te testy ale jeśli masz u siebie labo które jest otwarte to zrób koszt 30 zł ale skończą się domysły czy jesteś w ciąży czy nie.

Koniecznie daj znać jak będziesz miała wynik. Trzymam mocno [emoji110] aby badanie wyszło pozytywnie.
 
To prawda masz mieć prawo do wątpliwości przez te testy ale jeśli masz u siebie labo które jest otwarte to zrób koszt 30 zł ale skończą się domysły czy jesteś w ciąży czy nie.

Koniecznie daj znać jak będziesz miała wynik. Trzymam mocno [emoji110] aby badanie wyszło pozytywnie.
Tak zrobię, bardzo dziękuję 😘
 
reklama
Hey dziewczyny. Okresu brak, kolejny test wyszedł pozytywny więc poszlam na betę. Przed chwilką odebrałam wynik i niestety 2,3. Wygląda na to, że trafiłam na jakieś felerne testy lub ciąża biochemiczna.. 😕 Obawiam sie, ze z taka beta nie ma juz na co liczyc..
 
Ostatnia edycja:
Do góry