reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu

reklama
Dziwne bardzo.
Pamiętam kiedyś była tutaj na forum taki przypadek, że dziewczyna nie miala okresu, testy pozytywne a beta nie potwierdziła. Okazało się że w laboratorium się pomylili.
Próbowałaś może jeszcze powtórzyć test ?
Moim zdaniem dziwne żeby tyle testów się pomylilo. No chyba że to była ciaza biochemiczna
 
Dziwne bardzo.
Pamiętam kiedyś była tutaj na forum taki przypadek, że dziewczyna nie miala okresu, testy pozytywne a beta nie potwierdziła. Okazało się że w laboratorium się pomylili.
Próbowałaś może jeszcze powtórzyć test ?
Moim zdaniem dziwne żeby tyle testów się pomylilo. No chyba że to była ciaza biochemiczna
To prawda, ze jest to wszystko bardzo dziwne. Juz sie na nic nie nastawiam ale dla formalnosci zrobie jutro jeszcze jeden test jesli @ nadal nie przyjdzie.
 
Może ja źle interpretuję te testy ale wydaje mi się, że majaczy tam druga kreska..
 

Załączniki

  • IMG_20200520_122315.jpg
    IMG_20200520_122315.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 111
  • IMG_20200520_122318.jpg
    IMG_20200520_122318.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 105
Hm no coś tu nie gra, tyle testów wadliwych watpie, chyba że to jednej firmy i kreska testową jest ciągle widoczna , ja tez bym jeszcze raz poszła na bete ślub kupiła kilka testów ,ale każdy innej firmy, w aptece
 
Kup w aptece kilka różnych testów różnych firm, a i idź może jeszcze raz na bete może też do innego laboratorium
 
reklama
Do góry