reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JADŁOSPIS KARMIĄCYCH MAM !!!!!!!!

a jak to jest z przenikaniem tych pokarmow do mleka
po jakim czasie jak cos zjem to jest w mleku zebym wiedzilala co mnie wiecej zaszkodzxilo malej o ile cos juz zaszkodzi
 
reklama
wszyscy mówią aby nowe produkty wprowadzać pojedynczo i rano - wtedy ewentualnie do wieczora powinno już być wiadomo czy coś szkodzi czy nie
 
Mi lekarz zalecil zwykla diete. Jem wszytko ale w malych ilosciach, jadlam nawet troszke ostrej papryki i malemu nic nie jest. Wczoraj na obiad schrupalam 2 kawalki pizzy i tez wszytsko bylo ok. Zaraz po porodzie podano mi steka z ziemniakami i brokulami, na sniadanie jejecznice ze szczypiorkiem, fasolke szparagowa do obiadu. jadlam nawet ogorka kiszonego ::)Patryk ani razu nie mial kolki. Jedynie co mi zoabroniono to ryby ale to juz w czasie ciazy jest zabronione ze wzgleu na rtec, ale tutaj chyba sa inne gatunki ryb. Aha jeszcze nie wolno orzeszkow i miodu.
 
po wysypaniu mojego dziecka (takiego uczulenia jeszcze nie widziałam) mój jadłospis dkłada się z byłek i grahamek z serem żółtym i chudą szyneczką lub twarożkiem i drzemikiem z jasnych owoców oraz z rosołku z lanymi kluskami lub krupniczku...
do picia kompocik z jabłek i woda mineralna....

umieram

ale uczulenie powoli schodzi i znowu zaczne wprowadzać nowinki ;)

zmieniłam też proszek z loveli na jelpa.

nie wiem, co go uczuliło.

strasznie chce mi sie PEPSI !!!!!!!!!!!!!!!
 
Azik: nie bądź małpka i nie wspominaj o PEPSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

mam wielką ochotę na kawałek pizzy lub jakieś żarcie greckie.
 
i to ja jestem małpa ?????

;D

ja chce juz cokolwiek poza kanapkami rosołem i krupnikiem

ale uczulenie już prawie znikło (4 dzień walki)
 
reklama
rybki mozna
w ciazy jedynie nie poleca sie ryb slodkowodnych ze wzgledu na mozliwosc wystapienia pierwiastkow metali ciezkich(tak jak napisala kat-np.rteci) i wydaje mi sie ze podczas karmienia tez nie sa zalecane(no chyba ze sa jakies silnie alergizujace o czym nigdzie nie doczytalam)

makrela i morskie inne wydaje mi sie ze mozna
kasiula jadlas i malej nic nie jest wiec nie ma chyba problemu

azik ty biedactwo.........ale czego nie robi sie dla malenstwa(ale twoj post mnie przerazil,tzn.twoj jadlospis)
ide po pepsi na zapas sie napije
 
Do góry