reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JADŁOSPIS KARMIĄCYCH MAM !!!!!!!!

i na tej stronce w dziale "problemy" mozna znalezc ciekawe porady na bolace brodawki,piersi i kiolk itp
 
reklama
Kati NY - dobra pepsi, co ;)

jeszcze chwilke poczekam, musze sprawdzić czy to alergia pokarmowa czy na proszek...
 
Ja to już nie wiem, co mam jeść, bo każdy mówi coś innego... Zwariować można. Mnie położna mówiła, że ryby jak najbardziej, nawet do 3 razy w tygodniu, tylko oczywiście nie smażone, nie wędzone i nie z puszki - czyli zostaje rybka duszona :)
Zestaw śniadaniowo-kolacyjny wychodzi mi już bokiem. Zdziwiłam się, bo któraś z was napisała, że miodu nie wolno, mnie mówili że wolno, ale w małych ilościach. I bądź tu człowieku mądry!
 
prawda jest taka ze jak dziecku nic nie dolega to mozna jesc wszystko tylko w malych ilosciach.
 
oj te zestawy śniadaniowo kolacyjne to u mnie kanapki przewaznie
i co tu jesc innego na kolacje ???
 
miodu ogólnie nie wolno, nawet dzieci do lat 2 nie powinny jesc.

ale to zalezy od dziecka, przy Piotrku mogłam wszysko tylko w logicznych ilosciach.
 
u mnie mowili, że rybkę też można, zaszaleć też - to znaczy na teflonie bez panierki - takąbedę miała jutro. zobactymy co na to Piotrek.
 
połóżna mi powiedziała, że mogę zjeść ogóreka kiszonego, lekką ogórkową i pieczarkową.

przdwczoraj jadłam rybę z teflonki i surówkę z kiszonej kapusty z marchewką - jak na razie żadnej reakcji u Piotrka. a wczoraj tartą marchewkę z jabłkiem.
 
reklama
Do góry