reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak liczyc miesiące ciąży

Witam :-). Tak czytam i sama też się motam z tym liczeniem...
Nadulina u Ciebie to już wogóle niezłe cyrki , taka rozbieżność ;-)
 
reklama
jejuu faktycznie Nadulina, duża ta rozbieżność. Ty się nastawiałaś, że na święta poród, a tu proszę.. do końca listopada urodzisz ;)
 
OM mialam 16.07 i kolejny miesiac zaczyna sie wg mnie 17, czyli 17.08 zaczal sie 2 miesiac, 17.09 zaczal 3 miesiac itp... obecnie wg OM jestem w 25t 3d a wgl USG jestem w 25t 7d :O pomieszanie xd
 
Witajcie
Potrzebuję konkretnej pomocy w przeliczeniu tygodni. Ostatnią @ miałam 23 listopada. Lekarka na pierwszym usg ustaliła wg tej daty termin porodu na 30.08. Ostatnio byłam na badaniach prenatalnych i pani doktor stwierdziła, że dzidziuś jest większy niż to wynika z ostatniej @. Ustaliła nowy termin porodu na 22.08. Wg pierwotnych wyliczeń badania prenatalne miałam robione w 12.5 tygodniu a w wynikach wpisane mam 13.6..
I co do tych oznaczeń mam właśnie pytanie.. 12.5 to jeszcze 12 tydzień czy już 13? Z góry dziękuję za odpowiedź :-)
 
Hej
Bardzo proszę o pomoc w przeliczeniu tygodni mojej ciąży..
Ostatnią @ miałam 23.11 i wg tego wychodzi 12.7 tygodnia (to już 13 tydzień czy jeszcze 12?)
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
hej dziewczyny jestem nowa na tym forum i tak jak kolezanka wyzej tez zastanawiam sie jak to jest z tymi tygodniami ja jestem w 17 tyg5dniu ciazy i nie wiem czy to 17 czy 18 tydzien???
 
dziewczyny ja wam polecam prowadzenie kalendarza ciązy na bellybestfriend. System wszystko wyliczy: który tydzień ciązy, ile jeszcze dni do konca, date porodu itd. No i duzo przydatnych innych funkcji, ja sobie nie wyobrazam ciazy bez tego :tak: :-):-):-)
 
reklama
Jak to jest z tym bellbestfriend? Jestem w 25 tyg i 5 dni a odkąd weszłam w 25 tydzień tam mam informację, że jestem w 26 tygodniu..:confused:

"
Jesteś w 26 tygodniu ciąży
(25 tyg. i 6 dni)
Miesiąc: 6
Trymestr: 2"

To w końcu jak to się mówi? ;d

I powiedzcie mi kochane, bo niby są rozbieżności w tym - III trymestr się zaczyna od którego tygodnia? Bo podobno od 7 miesiąca, ale czy na pewno?
 
Do góry