reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną styczniowe dzieciaczki ....

Marysia
- przy urodzeniu: 3,2 kg (3 kg przy wypisie) i 53 cm;
- na roczek: 9 kg, a wzrostu nie umiem zmierzyć, ale ubranka nosi: bluzeczki 74-80, spodenki 80, pieluszki pampersy 4 już ciasne trochę.
 
reklama
Tymuś:
waga urodzeniowa 3000gr, wzrost 54cm
11,5mies waga 10600, wzrost 79 cm
pieluchy 4+
rozmiar kapci 20, zimowych 21
obwód główki 47cm
:-)
 
Ano podobno:-) Wzrost ma między 75 a 90 centylem:tak:Tylko jak zapytałam lekarki po kim on taki wysoki jest, bo my tacy średni jesteśmy, to stwierdziła, że mutacja;-)
 
Czechow, podziwiam to uzębienie Laury:tak:Może wrzucisz jakąś fotkę z cyklu:"jak wygląda dziecko z ząbkami", bo ja już nie pamiętam:-)U mojego Tymcia najbardziej widoczne są dwójki na dole, jedyneczki wystaje kilka milimetrów, a dwójki się przebiły dopiero. Więc u nas uśmiech bardzo "dziąsełkowy"jeszcze:-)
 
Bartuś
waga ur.2600
wzrost 52
teraz na rok ma
waga 10400
wzrost 77
nosimy ubranka na 80-86
a rozmiar bucika to 20-21
jak narazie ząbków posiadamy 7
 
my jak zwykle wielkoludy ;-)

na 12,5 m-ca:

waga: 11,8 kg
wzrost: 84 cm
zęby: 8 sztuk ... czwórki w natarciu ;-)
buciki: 22 :szok:
ubranka: 86-92
 
reklama
Do góry