reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam nasza waga??

Agnieszka18

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 642
Miasto
Bielsko - Biała
Zaczęłyśmy mieć widoczne brzuszki i myśle że warto założyć osobny wątek i kontrolować rozwój naszych oponek i naszych maleństw

Ja najpierw spadałam 2 kg potem wróciłam do stałej wagi 60kg
A dziś sie ważyłam i mam 1kg na plus,

a jak u Was?? ;D ;D ;D ;D
 
reklama
u mnie jak narazie idzie w dol tez dwa kilo,oby tylko nieprzybylo mi tyle ile po poprzedniej gdzie ledwo chodzilam ze wzgaledu na ten brzuchal;)
 
U mnie nic sie nie rusza, nawet po hamburgerach i lodach w McDonaldzie ::)

Tak jak pisalam na poczatku, spadla mi waga z 70 na 65 i nadal sie tak trzyma, zobaczymy tylko do kiedy ;)
 
hmmm, a u mnie jak narazie było 71, a na ostatniej wizycie waga pokazała 71,900 ale dla mnie to już dużo, bo ja zawsze nabierałam wagi na zimę, a z nadejściem wiosny zawsze ją zrzucałam (moja normalna waga to tak między 63-65) a teraz nic z tego i muszę pogodzić się z myślą, że w najbliższym czasie mniej nie będzie, a wręcz przeciwnie, ale to nic... :)
 
A u mnie sa zmiany ;D .. 2 kg do przodu ;) ... co daje wynik 49 kg ;) .. zobaczymy jak bedziemy dalej rosnąć ;D
 
reklama
Do góry