reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na roczek???

reklama
bardzo fajne są wszelkiego rodzaju zabawki interaktywne lub książeczki, Ostatnio widziałam bardzo dużo fajnych rzeczy z firmy baby ono.
 
Moja Iza dostałą jeździk Kiddieland, wózeczek pchacz Fisher price i mulę
Jeździk polecam, zabawa jest do dzisiaj, wózeczek nie...
polecam zajrzeć do mnie na bloga, dowiecie się czemu
 
Jest tyle zabawek w sklepach, wystarczy podpytać rodziców czego jeszcze maluch nie ma i sprawa załatwiona;)
 
Pamiątką na lata jest łańcuszek z wisiorkiem personalizowanym. Zawsze to odpowiedni prezent. Dodatkowo coś innego nowego. Możesz do odbicia np dloni chrzesniaka dodac date ur i imie. Mojej corce z mezem kupilismy wlasnie taki wisiorek. Piekna pamiatka. Polecam Ci artess ja u nich to kupilam, bardzo sprawnie i milo sie to odbylo.
 
Z jednej strony tak,ale z drugiej dziecko doceni taką pamiątkę właśnie po latach a w chwili obecnej zupełnie nic z nim nie zrobi i moim zdaniem warto postawić na coś innego,pod kątem wyprawki i na coś praktycznego:)
 
Polecam biżuterie personalizowaną srebrna od artess. corka otrzymala wlasnie taka malenka bransoletke z zawieszka personalizowana. Sliczne po prostu!
 
Jesteśmy świeżo po roczku i oprócz zabawek, z których się bardzo ucieszył, nasz synek dostał coś bardzo praktycznego tj. fotelik samochodowy, wybrany wcześniej przez nas, a sfinansowany przez dziadka. Roczek to akurat czas na zakup fotelika z drugiej kategorii wagowej. W dodatku na przyjęciu chętnie w nim siedział i pozował do zdjęć:-)
 
reklama
Hmm roczek ważna sprawa. Najlepiej podarowac cos extra zeby stanowilo pamiatke na dlugie lata. Bo na prezenty typu zabawka jest tysiac innych blachych powodow w ciagu calegom roku. Mnie osobiscie spodobaly sie produkty Artess, sa przeznaczone glownie dla dzieciaczkow. Stanowia cudowny prezent i pamiatke zarazem. Polecam gorąco!
 
Do góry