reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

Ja wczoraj przeglądałam kalendarz i księgę imion.
Co myślicie o imieniu Olgiert.
Troszkę twarde, ale bardzo mi się podoba.
Tylko jak to skracać Olek jak Aleksander?
 
reklama
Znalazłam ranking popularności imion zGazety Wyborczej. Jest chyba sprzed dwoch lat, ale mysle ze nadal panuje moda na te imiona. Dodałabym jeszcze Antka bo naprawde ich duzo.

1.Julia 237 nadań/Jakub 295 nadań
2.Aleksandra 217/Mateusz 191
3.Zuzanna 185/Kacper 163
4.Natalia 165/Jan 138
5.Wiktoria 145/Michał 135
6.Oliwia 117/Bartłomiej i Bartosz 119
7.Maja 115/Maciej 111
8.Weronika 91/Piotr 104
9.Zofia 85/Szymon 87
10.Maria 74/Mikołaj 76
 
Dlatego tez nie nazwe corki Julka ani Maja, pomimo ze imiona są śliczne, bo przed blokiem biega kilka (kilkanascie??) dziewczynek o takim imieniu. Kolezanka przedszkolanka powiedziała ze jak zawoła Jasia albo Antosia to biegnie prawie połowa chłopców z grupy. Dla mnie imie nie musi być wyszukane ale raczej nizbyt popularne. Podobała mi się Lenka, ale już teraz spokojnie mozna dodac ja do góry rankingu- więc odpada
 
Oj niekoniecznie- mój synek jako jedyny nazywa się Antos w swoim przedszkolu.

I mi sie podoba imie Lenka ale ostatnio tez często wystepuje... wiecie, coraz chetniej po prostu nazwałabym dziewczynkę Po prostu Ania.
A chłopak to na 100% Leon będzie:tak:
 
Ja też chcę jakieś imię nie zbyt popularne ale też nie udziwnione :-)
Ciężko coś znaleźć. No i musi pasować do Amelia i Jonasz.
Co do Anny to jest śliczne.
Moja mała tak ma na 2gie imię :-)
 
Agatka gagatka.
Tak koleżankę w szkole przezywali,
ale ona faktycznie rozrabiała :-)
Tak mi w pamięci utknęło.
 
Znalazłam ranking popularności imion zGazety Wyborczej. Jest chyba sprzed dwoch lat, ale mysle ze nadal panuje moda na te imiona. Dodałabym jeszcze Antka bo naprawde ich duzo.

1.Julia 237 nadań/Jakub 295 nadań
2.Aleksandra 217/Mateusz 191
3.Zuzanna 185/Kacper 163
4.Natalia 165/Jan 138
5.Wiktoria 145/Michał 135
6.Oliwia 117/Bartłomiej i Bartosz 119
7.Maja 115/Maciej 111
8.Weronika 91/Piotr 104
9.Zofia 85/Szymon 87
10.Maria 74/Mikołaj 76

Zosię bym dała wyżej bo też ich dużo:-) Jak to dobrze, że mojej Martynki i mojego Damianka tu nie ma:-)
 
reklama
hihi ja Wiktorka ani Vaneski też nie znalazłam :-) Jest jakieś prawdopodobieństwo, że moje dziecko będzie wiedziało, że woła się akurat je a nie kolegę obok :-)
 
Do góry