reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

Ha ha,
ja też nie mam pojęcia.
Mój tata powiedział, że ma być Rozalka po babci :-D
 
reklama
ja jestem zwolenniczka starych polskich imion i od zawsze marzyla mi sie Zosia a chlopczyk Franek ... ale na Zosie maz sie nei zgadza /mowi ze to z powodu serialu na dobre i na zle - zle mu sie z foremniakowa kojarzy - zupelnie nie wiem czemu bo nikt tego u nas nie oglada/ no i Zofia miala na imie moja babcia ktorej nawe nie pamietam a wiem z opowiadan ze bylam jej najukochansza wnuczka ... a Franek odpada bo kuzynka pol roku temu urodzila franka i nie bede sie dublowac ... w porywach dla chlopca wchodzilo by w gre jeszcze imie Jan/Jaś/ no i bardzo podoba mi sie imie Antoni /Antoś/ ale tez sie obawiam ze moj mezus sie nei zgodzi ... z dziewczecymi imionami mam wiekszy klopot bo jak nie Zosia to co ?? u mnie musi to byc imie ktore ma swoj odpowiednik dorosly i dzieciecy :)
 
Też chciałam Zosieńkę nim wybraliśmy z Moim Martynkę, bo też mi się Zosia zawsze marzyła, ale coś dużo tych Zosiek się zrobiło. Odpowiedniki masz np. Marysia - Maria, może być Antosia - Antonina, hmm Gabrysia - Gabriela. Mi się osobiście te imiona nie podobają, ale może komuś do gustu przypadną:)
 
a mnie sie podoba Julia(moje drugi imie) i Michał(drugie imie mojego partnera) i tak miało być no ale teraz trzeba sie zastanowic nad jeszcze dwoma hehe. Myśle jeszcze o Zuzi, ale nie weim czy mój B sie zgodzi hihi, bo dla chlopczyka drugie chciałam Dawid to mówi ze odpada bo mu sie zle kojarzy, podoba nam sie jeszcze Łukasz, ale tak ma na imie brat wiec tez niebardzo,a le jeszcze mamy czas na zastanawianie sie :)
 
Julia to śliczne imię, też kiedyś o tym myślałam by tak nazwać córkę, ale kuzynka tak swoją nazwała, poza tym ciągle tylko Julia i Julia słyszę wokoło:) Ale ogólnie jest bardzo ładne:)
 
Fajnie bo widzę, że imię dla synka jakie wybrał mój mąż też się pojawiło - Jaś :-)
Ja jeszcze się nie mogę zdecydować na konkretne imiona dla córeczki lub synka. Podobają mi się proste imiona:tak:
Kiedyś jak chodziłam jeszcze do szkoły to przyszła do nas dziewczynka o imeniu Klodette ( nie wiem czy tak się pisze) no i nie muszę dodawać jak wszyscy na nią wołali niestety:-( Odeszła ze szkoły...
 
reklama
a mnie sie podoba Julia(moje drugi imie) i Michał(drugie imie mojego partnera) i tak miało być no ale teraz trzeba sie zastanowic nad jeszcze dwoma hehe. Myśle jeszcze o Zuzi, ale nie weim czy mój B sie zgodzi hihi, bo dla chlopczyka drugie chciałam Dawid to mówi ze odpada bo mu sie zle kojarzy, podoba nam sie jeszcze Łukasz, ale tak ma na imie brat wiec tez niebardzo,a le jeszcze mamy czas na zastanawianie sie :)

mi sie julia i michal tez podoba ale julke ma jedna siostra a michala ma druga :D do tego odpada tes Ania i Staś :) tak to jest ze jak sie ma dwie starsze siostry to potem ciezko utrafic jeszcze takie imiona ktore beda sie wszystkim podobaly :)

acha teraz postuluje u meza za antosiem :)
 
Do góry