reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie kosmetyki dla nowonarodzonego maluszka?

Witam,
Czy ktoś wie gdzie można kupić w Poznaniu kosmetyki Corine de Farme? Dostałam próbkę żelu do kąpieli w szpitalu, wypróbowałam - jest super! Skóra miła w dotyku, nie ma żadnych podrażnień ale nie nie wiem gdzie można dostać całą serię. z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
cześć, nie chcę zakładać nowego tematu, a mam pewien problem. otóż córcię od urodzenia (3tyg) kąpiemy w johnsonie, nie ma uczulenia ani nic, a wczoraj pediatra powiedziała, że johnson bardzo uczulał zawsze jej pacjentów i żebyśmy stosowali oilatum. no i nie wiem czy skoro przez 3tyg jej nie uczulił to jeszcze moze? nie uśmiecha nam się zmieniać na coś droższego, jeżeli nic się nie dzieje.


Moze Pani doktor ma umowe podpisaną z firma Oilatum i dostaje pieniążki za polecanie :) Ja bym nie zmieniała, jak nic się nie dzieje. Chociaż też słyszałam że Jahnson uczula. A co do oilatum to faktycznie bardzo dobra seria, ale droga i raczej do stosowania dla dzieci z problemami skórnymi.
 
Witam... Ja także zaczęłam kompletować wyprawkę dla mojego maluszka... Zastanawiam się nad kosmetykami Nivea Baby, a dokładnie: Łagodny szampon i płyn do kąpieli 2w1; Delikatna oliwka pielęgnacyjna; Kojący krem przeciw odparzeniom; Chusteczki Soft&Cream; Delikatny krem pielęgnacyjny. Czy taki zestaw byłby odpowiedni?
 
oczywiście że to odpowiedni zestaw z tym ze zobaczysz czy się przyda gdy maluszek przyjdzie na świat bo dopiero wtedy zobaczysz czy te kosmetyki są dla niego odpowiednie
ja też mam ten krem na odparzenia i dla nas jest super i wcześniej miałam także płyn do kąpieli 2 w1.Ale balsamuje mojego synka Emolium bo akurat to jest dla niego odpowiednie:-)
 
Witam
Mam pytanko odnośnie pielęgnacji pupy u niemowlęcia. Otóż jeśli dziecko nie ma odparzeń to pupkę smarować i tak jakimś kremem po zmianie pieluchy ? (kremem na odparzenie jesli nawet ich nie ma czy kremem pielęgnacyjnym czy pozostawić pupkę tylko dobrze wysuszoną do założenia pieluchy) ?
 
ja smaruje pupcie kremem do całego ciała a jak pojawia sie odparzenia to wtedy szybko smarujemy kremem na odparzenia.
najlepiej spójrz jak sie zachowuje skóra niemowlęcia
 
reklama
ja używałam husteczek nawilżanych i dopuki nie było odparzenia to niczego nie używałam, mały nie miał suchej skóry więc też z oliwki po kąpieli szybko zrezygnowaliśmy (chyba po 1.5 mca) i kąpałam go właśnie specyfikiem do ciała i włosków NIVEA. Odparzenia zdarzały nam się baaardzo rzadko.
 
Do góry