reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jogurty, serki i inne takie :)

Dzięki, póki co nastawienie mam dobre- ale wiem, że życie zweryfikuje haha ;) Najważniejsze, że zaczął pic coś innego, bo bardzo się o to martwiłam.
 
reklama
ja dawałam pierś synkowi do 15 m-ca :-) oczywiście w tym wieku to było tylko jedno karmienie w nocy, ale zawsze coś ... moja rada - karmcie jak najdłużej się da, dla smyka to same plusy, mój synuś pierwszy raz zachorował dopiero po odstawieniu piersi a tak to nic mu nie było nawet małego katarku ;-) poza tym pierś to lepszy rozwój mowy, bliski kontakt z mamą, oraz wartości których nie ma w żadnym sztucznym mleku cokolwiek by tam nie nawymyślali ;-)
 
ja mojemu synowi zaczęłam podawać nabiał jak miał rok, najpierw jogurt naturalny, po 3 łyżeczki co 4 dni, a potem czesciej. potem twarożek i maslankę - wszystko w malutkich ilościach i na raty ;) a mleka krwiego nie dostaje do dziś i nie mam zamiaru mu go podawać. nie polecam owocowych jogurtów, to co naturalne jest najlepsze :)
 
Do góry