reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperuś, 26 tc, 900g

reklama
Kacper taka sama torpeda jak Paulinka... ale tylko ruchowo :sorry: Z całą resztą to my do tyłu jesteśmy :szok: Nie mogę się nadziwić tym bardziej, ze Kacpero młodszy od P :zawstydzona/y:
 
Moje dziecko zaskakuje mnie każdego dnia.
:-)
A to dzisiejsze podboje Kacpra, króciutkie filmiki co toKacper wyprawia:

UWAGA IDĘ!!!


PB220200.MP4 - YouTube

Wszędzie wejdę gdzie się da!!!


PB220198.MP4 - YouTube

A tak wcinam parówę!!!

PB220196.MP4 - YouTube

Jezzzuuuuuuuuuuuuuuu, jaki z niego cudny zbój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale cudo!!!!
A jaki piękny!
Ciotka, laski beda ci pod oknami łkały rzewnie z miłości...:)
 
Obejrzałam wszystkie filmiki (w końcu sama prosiłam, żebyś pokazała osiągnięcia Kacperka). Po prostu bomba!!!:-) A do tego zgadzam się z Franiową Mamą - cudny ten Twój synuś, po prostu rozbraja, nie sposób się nie uśmiechnąć.

PS. Na jaki rozmiar kupowałaś mu papcie? Przymierzam się do kupna papci Adasiowi (choć on na razie jeszcze takich osiągnięć nie ma ;-)) i w każdym sklepie mi mówią, że tak małych bucików nie ma. A z tego co pamiętam Kacperek też drobinka.
 
Ja po tych wszystkich przejściach to jestem w stanie nawszystko mu pozwolić, może zmieniać laski jak tylko chce :-):-D:-D:-D. Będę wysłuchiwać tych wszystkich "westchnięć miłości" (ja pitolę ale to brzmi nonono).

A tak poważnie to Wasze chłopaki to takie same przystojniaki!!!!

Marzenko co do bucików to na ten moment ma rozmiar 19, ale wcześniej jak zaczynaliśmy mu zakładać to miał 18 z firmy takiej normalnej bo ZETPOL, mam szczęście bo ta firma znajduje się tutaj niedaleko nas, i jest duży wybór a naprawdę fajnie trzymają mu nóżki. Mój starszy Bartolinek chodził tylko w bucikach tj firmy i mam je sprawdzone.

Buziaki dla wszystkich
 
No Asieńko, również obejrzałam filmiki. Serce się raduje!!! To, że cukierek z Kacperka to wiedziałam, a do tego jaki zdolniacha!!!. Gratulacje kochana, razem z Wami ogromnie się cieszę z postępów Kacpra.
 
reklama
Padłam...!!! Kacper przeee cudny!!!
A wiesz, mamy identyczne fotele tylko wzor inny ale b.podobny, lawe tex mamy prawie identyczna tylko nasza nie jest tak foremnie okragla, aaa i meble mamy tez niemal identyczne !
 
Do góry