reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperuś, 26 tc, 900g

Kacperek na takie oczy ze ja juz jestem jego!!!! A tak wracajac do spotkania ...och jak ja wam zazdroszcze u mnie po srodku to raczej gdzies w Niemczech wypadłoby niestety.... ale pomysł rewelacja!!!!!
 
reklama
Ale jestem dumna z mojego syna:happy2::happy2::happy2::happy2:

Piszą nawet o nim w "internecie" ;-) a to za zasługą wspaniałej cioci Doroci. Dorotko jesteś świetną babeczką, w którą mocno wierzę i wiem, że pokonasz wszystkie przeciwności i Paulinka może być dumna że ma tak wspaniałą mamę!!!!

A oto dowody:

Nasza dzielna wojowniczka - Onet.pl Blog

Czytajcie, śledźcie i wspierajcie!!!!!!!!!!!!! Kochane cioteczki
 
No i mamy "powtórkę z rozrywki". Jak co miesiąc kolejne zapalenie oskrzeli, kolejny antybiotyk, kolejny encorton itp itd. Boże oby to tylko było zapalenie oskrzeli.............

Kiedy to wszytko się unormuje???????????


Zdrówka dla wszystkich chorowitków forumowych, dołączyliśmy do Was:-:)-:)-:)-(
 
Asiu, gdzies czytałam że płuca dzieci z dysplazja regeneruja sie najbardziej do 2 r.ż. Mój Franek chyba zdaje się byc potwierdzeniem tego. Jeszcze w ub roku antybol leciał co miesiąc , co 1,5 mies. Ostatnie takie b cięzkie zap oskrzeli mały miał w wieku 25 mies, ale ze sterydów po nim nie mógł zejśc przez 3 miesiące. Od tej pory jest spokój...odpukać.

Zdrówka..
 
Bidulku mój kochany zdrowiej szybko.
Asia jeszcze trochę, byle do wiosny, myślę, że nastepna zima nie będzie już taka koszmarna. Trzymamy kciuki i buziak od Paulinki (na odległość co by się nie pozarażać).
 
Ja mam nadzieje Agnieszka ze z ta regeneracja płuc masz racje , choc jesli chodzi i wydolnosc oddechowa to raczej nasze maluszki pływakami olimpijskimi nie beda..
Kacperku przystojniaczku tyle dziewczyn na ciebie czeka zdrowiej szkrabku!
 
Straszna ta zima w tym roku:no:
Asiu tak jak dziewczyny piszą,byle do wiosny.
Za rok będzie juz lepiej,a pozniej to juz tyle niemiłe wspomnienia:tak:
Kacperku zdrowiej!!!
 
reklama
Dzieki dziewczynki za dobre słowo.

Aguś mam nadzieję, że tak będzie, wierzę w to bardzo, oby do 2 urodzin małego, jeszcze tylko 4 miesiące......

Jakz awykle nie mam czasu żeby tu i tam z WAmi być, narazie trzymamy się duszność masakryczna, flegmy ogromne ilości (tradycyjne jak zawsze). Obyśmy dali radę w domu.

Buziaki i tradycyjnie zdrówka dla wszystkich chorowitków!!!!!!!!!!
 
Do góry