reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperuś, 26 tc, 900g

calzedoniafruczka, kochana przepraszam ale nie zauważyłam wcześniej twojego wpisu:-)

Wizyta super, pani Kamila zadowolona, dała nam cenne wskazówki a przedewszystkim nie poznała Kacpra z tymi lokami:-D
 
reklama
Skoro zajrzałąm tutaj, to powiem WAM, że nie jestem w stanie upilnować mojego wcześniakowego dziecka!!!!!!!!

On poprostu wszędzie się wspina, wchodzi do szuflad, na fotele itp. Nie mam szans, żeby zostawić go na 5 minut samego, po prostu nie ma szans.

A tu dowód na to co dzisiaj wymyślił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja już sie boję co on za pół roku mi wymyśli........




P3130406 - YouTube
 
Super chłopczyk, aż się wierzyć nie chce, że tyle przeszedł. Teraz położna, która nie dawała szans dziecku powinna zobaczyć Kacperka!!!
 
reklama
reklama
Do góry