reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperuś, 26 tc, 900g

Nie dosyć, że przystojny to w dodatku inteligentny:-) Słodziak z Kacperka, a te jego loczki!!!
No i widzę, że u Was też na topie seria "mały chłopiec"
 
reklama
Kacperek jest cudny... jestem w szoku ile on opanował umiejetnosci..... Bardzo madry chłopczyk...
Mój Mikołaj jak go poprosze aby powtórzył to jest uparty i za chiny nie bedzie ze mna współpracował....
Kacperku cudny i mądry!!!!!!
 
[FONT=&quot]Dziękuję kochane cioteczki, bardzo cie cieszę z tego co mamy, nawet nie sądziłam, że ten mój łobuz tak się pozbiera po tak "ciężkim początku"aż boję się cieszyć.

Życzmy wszystkim bez wyjątku naszym forumowym dzieciaczkom samych sukcesów:Chciałabym Was wszystkich wymienić ale na pewno bym się pomyliła[/FONT] :-):-D.
 
calzedoniafruczka Mamy zamiar, ale aż sie boję, bo co umówiłam się z p. Kamilą to Kacper coś "wykombinował" oby do jutra dotrzymał, chciałam żeby go zobaczyła fachowym okiem, jak chodzi jak stawia nóżki itp. Mam nadzieję, że to spotkanie dojdzie do skutku.
 
reklama
Do góry