reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperuś, 26 tc, 900g

reklama
Znowu nasz wątek uciekł na drugą stronę. PRZEPRASZAMY IOBIECUJEMY POPRAWĘ (zawsze tak piszę:-)).

A tak poważnie to u nas jakoś leci, pomalutku ale do przodu,Kacper rośnie, chodzi, gada i wymyśla co by tu zmajstrować!

Ostatnio wziąłprzykład ze starszego kolegi Franusia i wchodzi wszędzie gdzie się da, jeszczelampa mu została do „zdobycia”.
Krótki filmik z ostatniego ulubionego zajęcia:

P2290400.MP4 - YouTube




Ale żeby nie było tak pięknie, to dzisiaj rano wstał zbardzo brzydkim kaszlem, już mam wizję jak to się zakończy:-:)-:)-(
 
Jak ja lubię oglądać wyczyny Kacperka :-)
Prosimy o więcej filmików.
Choć przyznam, że spodziewałam się wyczynów mrożących krew w żyłach, a tymczasem do lampy jeszcze z 1,5 metra zostało ;-)
No i dużo zdrówka! Ciocie zabraniają chorować!
 
Marzenko mówisz i masz!!!!! Zaraz kolejny filmik

Aguś no niech Kacper "papuguje" wszystko z Franulka ale te choróbska to niekoniecznie:crazy:
 
reklama
Do góry