reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperuś, 26 tc, 900g

Jejku, Asiu dużo zdrówka dla Kacperka.
Mój Szymek też chyba będzie miał podobne badanie. W ogóle nie wydaje głosu. Ma 9 m-cy, jak płacze to cicho skrzeczy, a jak chce się śmiać w głos, to nie może.
Kurczę, trzymam kciuki za niego.
 
reklama
Asiu trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze!
Szymon tez miał to badanie i też nam tłumaczyli,że musi miec w narkozie bo inaczej nie sprawdza dokładnie.
No ale strachu sie najadłam co nie miara,bo to jednak zawsze narkoza,wiec doskonale Cie rozumiem:tak:
 
OJJJJJJJJ coraz mniej czasu na wszystko, nawet na zaglądanie tutaj.........

Ale dzisiaj Kacper zrobił nam kolejną niespodziankę, każdy mały kroczek postępów doprowadza mnie do łez oczywiście łez szczęścia. Jeszcze niedawno czekałam na raczkowanie, później cichutko marzyłam żeby Kacperek zaczął chodzić, a teraz..............dziękuję Bogu za wszystko co mamy.

Nawet taki dzisiejszy wyczyn to dla nas najwspanialsza rzecz, o której rok temu mogliśmy pomarzyć.......... Podejrzewam, że dla rodziców zdrowych dzieci to "nic wielkiego" a dla nas to ogromny sukces.

No dobra koniec marudzenia i gadania, odrazu przepraszam za jakość , ale jakoś tak wyszło. Kacper stwiedził dzisiaj, że wchodzenie po schodach na czworakach jest nudnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeee a więc:::::::::..............:-)

P1290359 - YouTube
 
reklama
Wow!!! Wielkie brawa Kacperku!!! No, jak taka umiejętność opanowana, to teraz już chyba nic nie stanie na przeszkodzie małemu zdobywcy.
 
Do góry