reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kanały dla dzieci, co puszczacie?

reklama
Nie wiem czy magiczne, sama oglądałam muminki i jak widziałam Buke czy jak im tam (te białe stwory) to bałam się za kazdym odcinkiem. Pamiętam to jak dziś...wrrr..................!
Teraz mam porównanie i na mini mini lecą o wiele ciekawsze bajki.
 
U nas koniecznie wchodzi w grę nagrywanie jeśli nie ma dzieci w domu. Dobrze że mamy nagrywarkę, każdy odcinek Sezamkowego Zakątka nie może nam przepaść ):) choć ostatnio świnka peppa i nowe odcinki 6 serii też są na "tapecie" :)
 
mi chodziło raczej o grozę postaci, bo to właśnie chyba one robią największe wrażenie.
a tak, teraz to już chyba aż 6 sezon na minimini. u nas rozpoczęła się totalna faza na Peppę :)
 
tak a mi chodziło właśnie o tę grozę którą stworzył film rysunkowy a nie pisarka, bo twórcy kreskówki przekazali swoją własną wizję w szczególny sposób, sama postać nie wygląda przecież jakoś wyjątkowo, ale cała otoczka w koło niej sprawia że dzieci są przerażone, a przede wszystkim muzykę która zawsze temu towarzyszy i buduje nastrój grozy ... dlatego szczerze nie polecam małym dzieciom
 
A oglądacie Przygody Słoniczki Elli??? Po takim jednym odcinku była u nas zabawa przez parę dobrych godzin w poszukiwanie kapelusza.
 
na pewno Muminki dla maluchów bardzo nieodpowiednie, bo malce jeszcze nie rozumieją ich przygód. ale już moja trzylatka chętnie słucha. ma dawno nie trafiłyśmy na Ellę, ale cały czas Peppa górą. córka upomina się o nią prawie codziennie :)
 
reklama
Do góry