reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Karmienie butelką też nie jest łatwe

grooha1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy wy dajecie swoim maluszkom karmionym butelką jakieś herbatki do picia?

reklama

Kociak

Rozwiązania
0
groha ja dajke hippa bobo vita i teraz juz beda szly soczki :)
nowet pija rumianek koperek i wode z glukoza

grooha1

Rozwiązania
0
Kociak, bo ja nie wiem czy dawać małemu piciu, bo ta nasza pediatra jest do bańki.
???????

Kociak

Rozwiązania
0
groha jak dajesz mu butelke to chyba trzeba mu dac troszke piciu zeby sobie popil :)

Aniulka

Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
grooha jak karmisz tylko butelką to musisz uzupełniac dietę herbatkami a po skończeniu przez Olafa 3 miesiąca możesz zacząć dawać już soczki acha i kleik juz tez możesz dawać

grooha1

Rozwiązania
0
Aniulka jak ja Cię dawna nie widziałam.

A jak wprowadzać mu te "urozmaicenia"? Po troszeczku?

Kociak

Rozwiązania
0
grocha moj pediatra mowil ze soczki zaczac od kilku lyzeczek
a kleik to do mleka dodac

Aniulka

Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
Grooha sa takie kleiki od 4 miesiąca i na opakowaniu masz dokładnie napisane ile dodawać do mleka. To jest fajny zageszczacz na noc. Po kleiku dzieci dłuugo śpią

A reszta tak jak Kociak napisała po dwie łyżeczki na sróbowanie i tak co dzień więcej

reklama

Kociak

Rozwiązania
0
grocha chyba ze chcesz to kup sobie odrazu mleko z kleikiem to jest np bebkiko 2r
alno nan 2r

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry