reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

Yoshe-A nie pijesz czasami mleka nie przegotowanego?O kropelkach nic nie wiem ,ja w sumie jem wszystko i małemu nic nie jest,oddaje duzo gazów ale nie pręży się przy tym.Raz jak mi corcia sniadanie zrobiła,własnie surowe mleko z płatkami to sie męczył od tamtej pory surowego nie pije a ze gotowanego nie lubię to w ogóle nie ma go w moim menu;)
mleko tylko do kawy zbożowej, ale to chyba za mała ilość, żeby miała aż taki wpływ... spróbuję odstawić biały serek, jogurt nat./kefir, zobaczymy czy to coś zmieni, chociaż szczerze wątpie :dry:
Yoshe mojemu małemu w szpitalu jeszcze podawali jakieś kropelki na gazy ale nie wiem jakie.
znalazłam w internecie Infacol i Esputicon. czy któraś z Was stosowała?
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja na dobrą produkcję pokarmu polecam piwo karmelowe - około 3-4 przez 2 -3 dni, herbatę koperkową i rumianek :) Po tym u mnie pokarm ruszył ,bo było kiepsko przez pierwszy tydzień a teraz tyle leci że hoho mała nie nadąża aż się krztusi :-)
 
mleko tylko do kawy zbożowej, ale to chyba za mała ilość, żeby miała aż taki wpływ... spróbuję odstawić biały serek, jogurt nat./kefir, zobaczymy czy to coś zmieni, chociaż szczerze wątpie :dry:

znalazłam w internecie Infacol i Esputicon. czy któraś z Was stosowała?

ja stosuje esputicon od piątku i pomaga, przy córce też używalam i nie wiedziałam co to kolki
 
A ja na dobrą produkcję pokarmu polecam piwo karmelowe - około 3-4 przez 2 -3 dni, herbatę koperkową i rumianek :) Po tym u mnie pokarm ruszył ,bo było kiepsko przez pierwszy tydzień a teraz tyle leci że hoho mała nie nadąża aż się krztusi :-)
Tyle wlałaś tego świnstwa w siebie?:D Ja tez próbowałam ale ino pół i mi nie wchodziło:o Podziwiam;)
 
A ja na dobrą produkcję pokarmu polecam piwo karmelowe - około 3-4 przez 2 -3 dni, herbatę koperkową i rumianek :) Po tym u mnie pokarm ruszył ,bo było kiepsko przez pierwszy tydzień a teraz tyle leci że hoho mała nie nadąża aż się krztusi :-)

mam nadzieję że mi też pomoże
a ile herbat i rumianku trzeba pić dziennie?
 
Jeśli chodzi o pokarm to mi wystarczyły dwie herbatki laktacyjne dziennie. Próbowałam pić Karmi karmelowe, ale nie byłam wstanie wypić więcej niż parę łyków po prostu mi delikatnie mówiąc nie smakuje.

Teraz jestem na etapie eksperymentów :-) tzn sprawdzam co mogę zjeś bez szkody dla małego a co już nie bardzo :-) na szczęście truskawki przeszły test pozytywnie :-)

Jak myślicie po jakim czasie to co zjemy znajduje się w mleku?? po paru godzinach czy może na następny dzień??
 
Jeśli chodzi o pokarm to mi wystarczyły dwie herbatki laktacyjne dziennie. Próbowałam pić Karmi karmelowe, ale nie byłam wstanie wypić więcej niż parę łyków po prostu mi delikatnie mówiąc nie smakuje.

Teraz jestem na etapie eksperymentów :-) tzn sprawdzam co mogę zjeś bez szkody dla małego a co już nie bardzo :-) na szczęście truskawki przeszły test pozytywnie :-)


Jak myślicie po jakim czasie to co zjemy znajduje się w mleku?? po paru godzinach czy może na następny dzień??
Ja gdzies czytalam ze po 16 godz. ale nie jestem na 100% pewna czy to prawda ..
 
mi tak srednio pokarm przyrasta
poswiece sie i wyprobuje piwo karmelowe
pije herbatki laktacyjne, kawe inke bo podobno pomaga i srednia produkcja
musze malego dokarmiac mieszanka

ale za to tyje, juz 2500 i ciagle ma wilczy apetyt, nawet nie musze na zegar patrzec bo melduje sie czasem co godzine

Anik ja dopiero zobaczylam wage urodzeniowa twojego synka, wow, chyle czola
 
reklama
ja stosuje esputicon od piątku i pomaga, przy córce też używalam i nie wiedziałam co to kolki
może się jeszcze komuś przyda -najpopularniejsze kropelki dla niemowląt na gazy, kolki itp.:
Bobotic /od 28 dnia życia/, Infacol /od 2 miesiąca/ -skłąd taki sam, ale Bobotic mocniejsze i tańsze, za to o 10ml mniej w opakowaniu.
a Esputicon chyba od początku można stosować.
 
Do góry