reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie maluszkow

u mnie tez karmienie wyglada inaczej niż myślałam :(
karmię butlą, walczę z laktatorem, piję hippa na laktację ale mleka ciągle mało :(
tłumaczę sobie, że widocznie nie każdemu jest dane...
zakupiłam kilo butelek, sterylizator i działamy
raz zje więcej, raz mniej
koperku nie chce pić
ale byle do przodu
 
reklama
kochana ja mam sterylizator duży babyflaschen-sterilisator
sterylizuje parą wodną
widziałam tez sterylizatory do kuchenek mikrofalowych ale jakoś nie mam do nich przekonania

gosiagro jakich butelek używasz?
 
Ja też już zaczynam myśleć o sterylizatorze i podgrzewaczu :-( z tym że podgrzewacz to bardziej na noc się przyda.
Nie mam już siły walczyć tym bardziej że moje sutki zwłaszcza jeden to wielki bolesny strup :-( Odciągam mleko laktatorem a zdrowszą pierś próbuje podawać małemu, ale same wiecie jak to jest kiedy dziecko poczuje różnicę w ciągnięciu z cyca a z butelki :-(

Szkoda tylko że nikt mnie z rodzinki nie rozumie ach a przydałoby się wsparcie, bo mam wyrzuty sumienia że tak szybko się poddaje. Zresztą ostatnia nadzieje a jutrzejszej wizycie położnej zobaczymy.
 
kochana ja mam sterylizator duży babyflaschen-sterilisator
sterylizuje parą wodną
widziałam tez sterylizatory do kuchenek mikrofalowych ale jakoś nie mam do nich przekonania

gosiagro jakich butelek używasz?

ja myślałam nad sterylizatorem elektrycznym Philips Avent a butelek używam też Aventu
 
ja tez używam tych butelek, dobrze ze kupiłam tylko jedną tommee tippee, bo mała nie chce z niej ciągnąć, bo tanie nie są...
myślę, że marka sterylizatora nie jest ważna, ważna jest wielkość i ile towaru można zapakować do środka, ja juz jestem specjalistą :p

anecznik jaki masz laktator, jam mam medeli i nic mnie nie boli, również nic mi się z sutkami nie stało
 
Sterylizator polecam elektryczny Aventu. Już używałam, wyparza dosłownie w kilka minut i ma dużą pojemność... butelki, smoczki itp. sporo tam może wejść.:-)
 
anecznik jaki masz laktator, jam mam medeli i nic mnie nie boli, również nic mi się z sutkami nie stało

Laktator i butelki mam z Avent ze sprzętu jestem zadowolona, ściąganie jest z pewnością mniej bolesne niż przykładanie małego, bo to jemu zawdzięczam tego strupa :-(
 
reklama
Do góry