reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

no mo Danonek po danonkach właśnie dostał szorstkiej skórki, która utzrymuje się do dzisiaj już 2 m-ce, raz jej więcej raz mniej ale już nie ma cąłkiem czystej buzi, chociaż je wcinał to niestety zrezygnowaliśmy z nich
 
reklama
dziewczyny,zamiast Danonków polecam wam deserki Hippa na bazie takiego serka,to sie nazywa Owoce i Jogurt czy jakoś tak,ostatnio jedlismy z malinkami i truskawkami i nic nie było...no moze sa troszke rzadsze od Danonków ale za to nadają się dla naszych dzieciaków,jak dla mnie to jeszcze za wczesnie na Danonki,chyba sa dla starszych dzieci...ale to moje zdanie.
O,i super sa te kaszki na dobranoc w słoikach Hippa,tak fajnie homogenizowane i pyyyyszne,słodziutkie!
 
Acha,dziewczyny,ostatnio na uczelni na wykładzie dowiedziałam się co nieco o podgrzewaniu w mikrofalówkach jedzenia,szczególnie dzieciom...i powiem wam że do tej pory jak tak robiłam tak od czasu wykłady podgrzewam TYLKO w podgrzewaczu,nasłuchałam sie duzo o szkodliwości używania mikrofal,szczególnie dla dzieci i zrezygnowalam dla wlasnego sumienia i zdrowia Oliwierka:tak: Podobno,na dłuzsza metę takie przygotowywanie posiłków jest RAKOTWÓRCZE w przyszłości,w dorosłym zyciu naszych pociech. Jakos teraz nie moge wstawić słoiczka do mikro:no:
 
Ja pogdrzewałam w garnuszku ale od jakiegoś czasu w kąpieli wodnej i jest OK. Ja nawet nie mam mikrofalówki:-)
 
Ja tez podgrzewam w kapieli wodnej, a jezeli chodzi o mikrofale, to swojego czasu sporo na temat czytalam i sprzecior poszedl szybkim krokiem na smietnik...
 
no ładnie a ja cały czas korzystam z mikrofali bo tak jest najszybciej:baffled::-(zwłaszcza w nocy jak chcę podgrzac malej wodę na herbatę:no:
 
Hihi,mąż dostał bony na swięta z pracy i połowę kwoty wydalismy dzis na słoiczki i kaszki;-) starczy Olisiowi tego na 2 miesiące:-) ledwo w szafce zmiesciłam:dry:
 
hmmmm to ciekawe z tą mikrofalą.... szczerze mówiąc w nocy najszybciej jest zagrzać mleko w mikrofali, nawet mały nie zdąży się przebudzić.... może już niedługo zacznie przesypiać noce i problem się skończy
 
Ja mleko dla Natalki zawsze podgrzewam w podgrzewaczu ale tylko do 30 minut jak je zrobie i odrazu nie zje.Tak naprawde to sie bardzo żadko zdarza że musi dojeść i przeważnie zjada za jednym zamachem.
 
reklama
No a nie mówiłam Wam wcześniej na temat mikrofali to nie chciałyście mnie słuchać;-).Ja mam mikrofalę ale wogóle z niej nie korzystam podgrzewam Niuni słoiczki w kąpieli wodnej tak chyba jest najbezpieczniej.



 
Do góry