reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

reklama
Dziewczyny mam problem !! I srasznie sie teraz boje :szok:
Mam 6 miesiecznego synka, krmie piersia i nie mialam okresu, wczoraj po "igraszkach" z chlopakiem zauwazylam krwawienie a dzis dostalam okresu, nie zabezpieczakismy sie.I teraz sie boje ze moge byc znowu w ciazy...:-( Czy to mozliwe ????
 
Dziewczyny mam problem !! I srasznie sie teraz boje :szok:
Mam 6 miesiecznego synka, krmie piersia i nie mialam okresu, wczoraj po "igraszkach" z chlopakiem zauwazylam krwawienie a dzis dostalam okresu, nie zabezpieczakismy sie.I teraz sie boje ze moge byc znowu w ciazy...:-( Czy to mozliwe ????

Masz 6 miesięczne dziecko i nie wiesz, że po "igraszkach" bez zabezpieczenia, można zajść w ciążę :confused2:
Skoro pojawiła się miesiączka ( nie mylić z plamieniami ), to ciąża wykluczona...
 
Hei!
Z tego co wiem to przy miesiaczce moze sie troche smak mleka zmienic ale nie spotkalam sie z przeciwskazaniami aby dalej karmic. :-)
Jestem chyba wyjątkiem wśród matek karmiących, Romek to moje trzecie dziecię karmione piersią na żądanie, do szóstego miesiąca TYLKO pierś, przerwy nie dłuższe niż 4 godziny między karmieniami i zawsze dostawałam okres do 5 tygodni po urodzeniu! Ledwo kończyłam plamienia popołogowe wracała@. Lekarz śmieje się, że taka moja uroda i muszę uważać, bo jestem bardzo płodną kobietą:szok:
Ale do czego zmierzam - z powodu tej sytuacji nie mam wyjścia i karmię w czasie okresu - rzeczywiście mam wrażenie, że moje mleko mnej smakuje przez 1-2 ale nie tak aby mały nie jadł.
 
Witam ja karmię moja Mała piesia tylko na wieczór dokarmiam butelka i tak od samego początku. 2 miesiące po porodzie dosalam @ ale tylko raz i więcej nie a teraz powinnam już czekać na 4 ale oprócz tej jednej nie było żadnej.Czy jest możliwe że mimo że dostałam okres po porodzie może mi się znów wstrzymać?? W ciąży nie jestem na pewno bo robiłam test tydzień temu...
 
Ja karmię dosyć intensywnie i w nocy i w dzień, minął 11 miesiąc po porodzie i nie mam jeszcze okresu. Ale bardzo schudłam (wszystko co jem idzie w mleko..), więc może dlatego. Ale czasem zdarzają mi się dni z bolącym brzuchem i białkowatym śluzem, więc pewnie owuluję....
 
Witam
Ja nie karmie juz mojej córki miesiąc ( ma skonczone 4 miesiace ) i nadal brak okresu .... bardzo mnie to martwi , poniewaz w szpitalu uznali ze urodzilam lozysko a po miesiacu okazalo sie ze nie i dokonano mi abrazji , pozniej preszlam na antykoncepcje ( AZALIA ) dostepna przy karmieniu piersią , dodam jezcze ze jestem dosc szczupla osoba waze 44 kg , bardzo schudlam po ciązy ( 15 kg ) od stresu , wybieram sie do ginekologa i mam nadzieje ze wszystko OK :-(
Jak mozna "uznać", że łożysko urodzone, skoro go nie mają? Przecież położna musi łożysko rozłożyć, pooglądać, czy jest całe, w jakim stanie etc... Dziwny szpital...
Też biorę Azalię, przy Azali nie będziesz miała okresu. Pigułki bierzesz przecież bez przerw (28 tabletek o jednakowym składzie). Poczytaj na ulotce, oprócz nieplanowanych krwawień wynikających ze spóźnień w braniu tabletki, żadnych innych spodziewać się nie należy.
 
Ja mialam tak - 8tyg trwal u mnie polog, a miesiac pozniej dostalam juz okres .. I jzu tak co miesiac...
 
reklama
Do góry