reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

Ja po pierwszym porodzie dostałam po 8 miesiącach - maly miał ograniczone karmienia. Po drugim dostałamm po roku jak tylko ze względów zdrowotnych ograniczyłam się do karmień nocnych. To zależy od tego jak karmimy tzn. czy dajemy smoczek, czy dopajamy, czy przystawiamy natychmiast jak dziecko zapłacze, aj kdługa jest przerwa noca (powinna być max 6 godzin). A co najważniejsze zależy od cehc indywidulanych naszego organizmu. Tak więc właśćiwie nie wiadomo jak sięu ktorej z nas zadzieje!
 
reklama
ja dostałam po 13 miesiacach po porodzie..niestety....
oprócz redyspozycji, ponoć to też zależy d ilości tkanki tłuszczowej, jak jest jej wiecej to misiączka przychodzi szybko, a jak mniej to poźniej
 
U mnie wróciła 1 listopada czyli po prawie 14 m-cach po porodzie, a 5 tygodni od cakowitego odstawienia od piersi. :)
Przez całe 13 m-cy karmilam bardzo intesywnie, również w nocy.
 
Po pierwszym porodzie okres dostałam po 10 m-cach, teraz (po drugim) jestem 8-m-cy po i jeszcze nie miałam tej "przyjemności"
 
Ja po 4,5 miesiącu miałam coś jakby plamienie, ale strasznie skąpe więc nie wiem czy mogę to nazwać miesiączką.
Teraz nadal cisza...
 
po 8 i pół miesiącach u mnie nadal również nic, a tak sobie myślę, że może następne dziecię już bym chciała
 
reklama
Do góry