reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

u mnie wróciła @ półtora miesiąca po porodzie a karmię tylko piersią,nic jej nie zapowiadało,była bezbolesna(o dziwo)i trwała ze 3 dni :)
 
reklama
Hmmmm,moja laba też sie skończyła - 2miesiące po porodzie, tez karmie piersią cały czas!!!!też by mi odpowiadała taka 3dniowa, a tu juz prawie tydzień - i jeszcze nie koniec :( :( :(
 
Ja rowniez caly czas karmie piersia a miesiaczka wrocila mi juz po pologu dokladnie w 7 tygodniu i caly czas mam regularnie- nie mialam zadnej laby. Natomiast przyjmuje co 3 miesiace zastrzyk antykoncepcyny depro provera bo narazie nie planujemy kalejnego potomstwa i musze przyznac ze krwawienie jest sladowe i trwa bardzo krotko wiec nie narzekam.
 
ja dostałam @ niecałe 2 miesiace po porodzie, a karmię cały czas piersią. @ trwa u mnie8-9 dni i jest bardzo obfita przez 2-3.
dla mnie to straszne, bo przed porodem nie miałam prawie wogóle krwawienia i @ trwała max 2 dni :mad: ale to było chyba wynikiem zaburzeń hormonalnych, więc już lepiej mieć wszystko w normie i przemęczyć się. brzuch prawie mnie nie boli , a kiedyś to bywało tragicznie ::)
 
Witam ja dostalam 2 tygodnie po skonczonym pologu. Przeczytalam pare wypowiedzi i myslalam ze juz ze mna cos nie tak ze tak szybko dostalam miesiaczke, druga dostalam juz po 28 dniach a za to 3 po rownych 40 dniach. Ale co tam ciesze sie ze ja mam bynajmniej wiem ze narazie bedzie nas troje :):)
 
Ja jestem prawie 10 mies. po porodzie i też niemam jeszcze miesiączki. Bardzo się tym martwiłam ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi już mi lepiej!!! :D

Monika
 
reklama
Do góry