reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

reklama
Ja też miałam taką asymetrię w piersiach - prawa spora a lewa dużo mniejsza i starałam się jak najwięcej przystawiać do tej mniejszej - karmienie zawsze zaczynałam od niej żeby jak najwięcej pocignął i już prawie się wyrównało, ale z 2 tygodnie to trwało, bo się przestraszyłam że potem po laktaji będzie widoczna różnica w piersiach.
 
muszę spróbować wyrownać sobie wyzej wspomnianym sposobem :)

Kurka jestem troche zaniepokojona... ledwie wczoraj pisalam jak duzo mam mleka a dzis z lewej sciagnelam ledwie 80ml... cos tam jeszcze by polecialo ale to nie to samo co wczoraj!
Że tez to sciaganie akurat w 6 tyg. musialo sie przytrafic...
 
muszę spróbować wyrownać sobie wyzej wspomnianym sposobem :)

Kurka jestem troche zaniepokojona... ledwie wczoraj pisalam jak duzo mam mleka a dzis z lewej sciagnelam ledwie 80ml... cos tam jeszcze by polecialo ale to nie to samo co wczoraj!
Że tez to sciaganie akurat w 6 tyg. musialo sie przytrafic...

chrupcia bo to jest podobno taki kryzys laktacyjny wystepujacy w 6, 12 i ktoryms tam jeszcze tygodniu-obilo mi sie cosik takiego o uszy
 
Dziewczyny, zauważyłam że strasznie się garbie przy karmieniu, bo mi się nie chce dziecka trzymać (ręce bolą) i zamiast małą trzymac wyżej, to ja sie pochylam i w efekcie mam bardzo zaokrąglone plecy... Zastanawiam się czy nie kupic tej poduszki do karmienia tzw. "fasolki" czy "rogala". Macie takie poduchy? korzystacie? jak Wam się w nich karmi? poradźcie jaką kupić ;)

próbowałam tez podkładac zwykłe poduszki, ale trzeba ich podłożyć kilka i się czasem wysuwają i ogólnie jest nie wygodnie, albo ja nie umiem tego porządnie podłożyć... :/
 
reklama
ja mam fasolke z motherhood Fasolka Motherhood - poduszka do karmienia | Motherhood.pl i do karmienia tak srednio mi pasuje, ewentualnie tylko z jednej strony podkladam ja pod glowe dziecka albo pod swoje plecy ;) ale to wszystko zalezy od tego jak komu wygodniej. swietna jest natomiast do tego zeby klasc na niej dziecko :)

ja własnie do karmienia potrzebuję... a jak karmisz małą? trzymasz ją wysoko przy cycu i masz plecy proste? ja tak nie wyrabiam, bo czasami to karmie trwa pół godziny - spuchnąć można ;)
 
Do góry