reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

katar podczas ząbkowania?

u nas dwa dolne zabki nawet nie wiem kiedy wyszly, ale gorne to jakas masakra!! maly goraczkowal 2 dni wczesniej katar pare dni i placz lament, i krewka mu nawet leciala z dziaselka
 
reklama
no katar występuje to prawda :) i to dosyć często, warto wtedy pójść z dzieckiem do lekarza, żeby pomóc mu udrożnić drogi oddechowe :)
 
Moja córeczka tez miała katar przy ząbkowaniu, do tego lekką gorączkę i strasznie marudziła... Na gorączkę podawałam jej jakiś lek przeciwgorączkowy, a na wyżynające ząbki dobrze sprawdziła się camilia, którą zakrapiałam dziąsła. Córcia mogła po niej normalnie zasnąć
 
ja daje gryzaki akuku, bo mozna je chlodzic w lodowce, pojawil sie tez katarek, ale na to leku nie ma, odciagam wydzieline i wpryskuje wodę morska
 
reklama
Jeszcze tak naprawdę nie rozpakowałam swojego nowego inhalatora ale za jakiś czas na pewno przeprowadzę pierwszą testową inhalację. Zamawialiśmy Pro Sanity przez internet. Ten sam model ma moja koleżanka z pracy lecząca się na astmę także od niej dostaliśmy namiar i mam nadzieję, że rzeczywiście sprzęt się sprawdzi.
 
reklama
Do góry