reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

Hej Aniu! Ja tam już gratuluję!:-) Czyli znów w lutym bocian do Was przyleci?;-)
Napisz coś więcej, o Was, o Tomku.

Nikita a co z Wami? :eek: Nie widzę żadnych wieści prawie cały maj cisza :confused:

No i wogóle znów jakaś cisza zapadła na tym otwartym :eek: ale jest piękna pogoda, dzieci są coraz bardziej absorbjące, a niektórzy walczą z uzalażnieniem od netu więc może to właśnie jest przyczyną tej ciszy w eterze?;-)
 
reklama
laseczki moja ja po prostu niema kiedy usiąść przed kompem albo padam na twarz z powodu upału albo KLAUDIA lata wszędzie czyli każda szafka jej
a jeśli chodzi o mój brzuch to wrzucę dziś wieczorkiem parę zdjęć ledwo chodzę :tak::-)
i w każdej wolnej chwili śpię :-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak:
 
No fakt moja córa, też woli swój ład wprowadzać w każdej szafce, którą tylko potrafi otworzyć :tak: a te upały :no: szczerze współczuję Wam kobity przy nadziei :tak:
Na fotki chętnie zerknę, jak tam się już zarysowuje maleńka Wiktoria ;-)
A tak po za tym to zdrówko dopisuje?
Bo my z Igą obie ofluczone byłyśmy, Iga od uczulenia a ja od przeciągów w robocie i kilka dni się kurowałyśmy na gorącym balkonie. Niewiedzieć czemu ode mnie tradycyjnie słońce się odbija i jak mnie brali za córkę młynarza, tak wciąż brać będą ;-)a Igunia pięknie opalona, nawet pupę jej ładnie osmoliło ;-) A co by z jej skórką było gdyby nie kremik z filtrem :szok:
A tu kąpiel w wanience wyniesionej na balkon

Ponieważ pompowańca jeszczem nie nabyłam i tak se myślę, że jak mnie mocno upały nie przycisną to dopiero za rok nabędę :tak: bo Idze tak jest dobrze, więc pompowany brodzik bardziej dla mnie będzie niż dla dziecka :-)
 
Aniu gratulacje!
Nikita jeszcze chwilkę i bobasek będzie na świecie! pokazuj koniecznie foteczkę i życzę wytrwałości a tej pogody szczerze współczuję...
 
Kobitki dziś miałam dziś mieć cesarkę ale musiałam jeszcze raz zrobić echo serca :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: i wróciłam do domu :sick::crazy: przez to wszystko to padam na twarz ze zmęczenia
Termin cesarki przełożyli mi na 21 czyli we czwartek mam nadzieje ze do tego dojdzie i ze nie stwierdza znowu ze czegoś im potrzeba bo ja już od zmysłów z Robertem odchodzę:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::no::no:
a co do zdjęć sorki zaraz wrzucę
 
O rety Nikita, to już jutro będzie ten dzień? :-):happy::-)
Czekamy tu z niecierpliwością !!!!! Jak tylko będziesz mogła to daj znać jak się czujecie!!!
Już trudno z tymi fotkam teraz, kiedyś tam wrzucisz, jak się znajdzie wolniejsza chwilka, choć trudno ją będzie chyba znaleźć, ale się cieszę że to już jutro będzie :-):happy::-) No jutro to już jak po masełku pójdzie zobaczysz, jak na filmach będzie obudzisz się a tu śliczna czysta i pachnąca kruszynka koło Ciebie leży :-)
Trzymajcie się obie !!!! I nie siedźcie tam za długo w tym szpitalu !!!!;-):-)
 
reklama
Nikita, będzie dobrze! Życzę spokojnej cesarki i zdrowego maluszka! Jejuuu, znowu takie maleństwo, kruszynka, ktora nie biega, nie gada i nie wyjada obiadu z mamy talerza... ;)
 
Do góry