reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

reklama
Tak Karolla, tak, zaawansowany, zaawansowany, ona to już może grafik zajęć na emeryturce układać, MadziaS dobrze wie co mówi, ma już przecież 26 lat!!! To jest baaardzo zaawansowany wiek ::) ::) ::) Nie to co ja na przykład, młódka co za dwa miechy wrzóci trzydziechę ;D ;D ;D ;D
 
Madzia S Ty masz tyle lat? no to ładnie tyle staruch na tym forum a Dynia to juz wogole ;-)
 
nio nie wiem kachna nie wiem.... w tym, wieku to juz ...sama rozumiesz Karolla po zabiegach juz u chirurga plastycznego ;-) wiec spoko wyglada, mnie nie stac, wiec nawet botox nie wchodzi w gre ewentualnie ta drewmniana laska do utrzymania prostej postawy w miare ;-)i rownowagi....Dynia to nie wiem jak rade daje wogole a Magda to juz wogole ;-)
 
Jakoś ciągnę... ;D Generalnie chodziło mi o to, że najwięcej chłopców rodzi się dziewczynom przed dwudziestką. Tak ogólnie patrząc. Z moich obserwacji chodnikowo-tramwajowych tak wynika. Z wiekiem coraz większe jest prawdopodobienstwo urodzenia dziewczynki. Nie chodziło mi o to, ze zaraz wybieram się umierać... :laugh: (chociaz dzisiaj się tak czuję :().
 
reklama
ech kurna teraz tos mnie dobila Karolla ja o silikonach nawet nie marzylam i to jeszzcze na dupsko jak J.L ech...teraz to nie wiem czy na zlot "czarodziejek" lutowych polece ;-) predzej na "czarownic" ;-)
 
Do góry