reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

c045.gif
 
reklama
buhahahhaha
no skzoda, ze nie uczestniczylam we wczorajszej debacie....bo ja tysz bym chetnie sobie tu wstrzynela, tam odessala:)
No i pozdrawiam wszystkie moje zgrzybiale kolezanki:)
 
Myfa80 pisze:
....Dynia to nie wiem jak rade daje wogole a Magda to juz wogole ;-)
Bo to jest tak, jak ktoś wredny jest z natury, to się długo dobrze trzyma, długo żyje, żeby jak najdłużej uprzykrzać życie całemu światu, ot i cała tajemnica długowieczności :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Oj też żałuję że w tej rozmowie nie uczestniczyłam :) też bym se odessała conieco i zmniejszyła cycochy :) a o lasce to i ja powinnam w takim razie chodzić heh :)
 
oczyiscie planujemy nastepnego dzidzia ale sama nie wiem jak to wyjdzie chcialam jak emi bedzie miala z 3 latka
ale teraz najwazniejsze to zmienic mieszkanie bo nie mam zamiaru z dwoma maluchami w jednym pokoju to nie ma szans
 
reklama
Do góry