reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy następny dzidziuś???

Co do celowania w plec, to my celowalismy i sie udalo :-)
ale ja tylko metode na kilka dni przed jajeczkowaniem stosowalam :-) No i jeszcze dieta przyszlej mamusi ma podobno znaczenie ja akurat odzywiam sie z natury na dziewczynke) no i podobno jeszcze waga. Jak sie ma niedowage to latwiej o dziolszeczke :-) Podobno chlopcy wymagaja silnej mamusi :-)
 
reklama
misia, co to oznacza, ze ponizej jakiejs wagi nie ma sie miesiaczek. ...

Skad o ty wiesz, ze to wina wagi?
 
misia_q pisze:
no to ja jeszcze muszę schudnąć, ale poniżej 47 kg nie mam miesiączek :-[ i masz babo placek... ;)

Misia wyluzuj. Jak zaszłam w ciąże z Matim to bylam przynajmniej 3 kilko lżesza niż jak zaszłam z Igą - więc szansa jest.

Mika anorektyczki często nie mają @ bo organizm nie ma jak owulować i krwawić.
 
Mika_27 pisze:
misia, co to oznacza, ze ponizej jakiejs wagi nie ma sie miesiaczek. ...

Skad o ty wiesz, ze to wina wagi?

Kobiety o niskiej zawartości tkanki tłuszczowej często doświadczają spadku poziomu hormonów co powoduje zaburzenia cyklu menstrualnego. Przedłużająca się okres niedoboru tkanki tłuszczowej może prowadzić również do utraty masy kości.
 
przynajmniej u mnie jest to próg tych 47 kg... poniżej tej wagi przestaję miesiączkować. Mówię to w odniesieniu do mojej indywidualnej zawartości tłuszczu która wynosi 23% :) wiem bo miałam mierone jeszcze na studiach...
 
To ja startowałam z leciutką niedowagą a synek mi się dostał od losu :) Co do reszty nie wiem czy się sprawdziła, bo daty nie pamiętam i nie wiem jak się w cykl wstrzeliliśmy a starania były dość intensywne ;) :laugh:
 
Kira25 pisze:
No i jeszcze dieta przyszlej mamusi ma podobno znaczenie ja akurat odzywiam sie z natury na dziewczynke) no i podobno jeszcze waga. Jak sie ma niedowage to latwiej o dziolszeczke :-) Podobno chlopcy wymagaja silnej mamusi :-)

no to moge zapomniec o corci:(
 
reklama
misia_q pisze:
Mika_27 pisze:
misia, co to oznacza, ze ponizej jakiejs wagi nie ma sie miesiaczek. ...

Skad o ty wiesz, ze to wina wagi?

Kobiety o niskiej zawartości tkanki tłuszczowej często doświadczają spadku poziomu hormonów co powoduje zaburzenia cyklu menstrualnego. Przedłużająca się okres niedoboru tkanki tłuszczowej może prowadzić również do utraty masy kości.
kiedys miałam 47kg i przez 6 miesiecy nie było @ !!!
 
Do góry