reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy przespi cala noc?

Chciałam się pochwalić,że mój synuś przespał dzisiaj cało noc. Zasnął o 20:30 i obudziłam go o 6:30 rano na cyca bo mleko lało mi się tak,że miałam już mokre prześcieradło :-D. Zwykle karmiłam go jeszcze o północy jak sama kładłam się spać ale wczoraj żle się czułam i zrezygnowałam z tego karmienia licząc się z tym,że obudzi mnie gdzieś w nocy. A tu taka niespodzianka :-). Krzyś śpi w swoim łóżeczku od urodzenia.
 
reklama
O rany!cala noc!!!zycze zeby tak juz bylo zawsze.Ja te mialam lepsza noc.obudzila sie 3 razy ale zaraz zjadl i zasnal.Zobaczym dzisiaj.Moze to te granulki homeopatyczne ktore jednak postanowilam zapodac.ale pewnie nie bo to tak od razu nie dziala.Moze to wplyw pogody.Mieszkamy u podnoza gor i spadek cisnienia bardzo daje w kosc.A mozewczorajszy spacer nad morzem...nie wiem juz sama.Ale licze na wiecej:-))))
 
Je nie spałam przez 9 miesięcy, bo mój aniołek budził się co 3 godziny na jedzenie, aż się wkurzyłam i przebolałam trzy nocki, postawiłam się i nic nie podawałam do pica ... było niemało krzyku, ale się nauczył, że nic nie dostanie i nie ma poco się budzić ... teraz już przesypia od 19-20 do 6-7 rano, czasem się tylko budzi i mnie woła jak nie może znaleźć cyca .... polecam poczytać książki Traccy Hogg Język niemowląt albo Uśnij wreszcie - wszystko można znaleźć w necie

Mamusie i pamiętajcie to wy jesteście kapitanem tego statku - to wy rządzicie :tak:
Zgadzam sie w 100% :tak: my sie mozemy pochwalic (tfu tfu zeby nie zapeszyc) WOjtek przespał ostatnie dwie noce od 20-6 - za pierwszym razem myslałam ze ze zmeczenia nie pamietam ze karmiłam az pytałam sie meza;-)
 
troche waham sie przed zastosowaniem tej metody przetrzymania...bo moj maly maprawde jest glodny. dzis np.zaczal plakac juz o 22 ( o 20.30 poszedl spac)i jak poszlam do niego to pomyslalam,ze moze cos wczesniej go glodzik dopadl ale jak go dostawilam do cycka to niechcial zamiast tego baczkow sobie napuszczal biedny gazy mial.Czyli naprawde budzi sie jak cos mu jest.I zauwazylam,ze czesto przebudza sie (widzimy to na wolki tolki)i placze troche,otwiera oczy jak robi siku.Bo na poczatku zaraz do niego lecialam i czulam ze ciepla pielucha.Czy wasze dzieci tez jakos reaguja jak siusiaja?bo oczywiscie ja zaraz sie zaczelam martwic ze moze jego cos boliczyli ze cos nie tak.Dzis spi jak aniolek bo bylismy z wizyta u tesciowej a wyglada na to ze ona dziala wykanczajaco nie tylko na mnie:-))))
 
reklama
Mój synek przesypia całą noc odkąd skończył 1,5 miesiaca... Zasypiał wtedy o godz 20 budził się około 5 rano... Po skończeniu dwóch miesiecy zasypiał tak samo budził się około 6... teraz ma pięć miesięcy i już od ponad miesiaca budzi się około 7...
Dodam, że od 12 doby życia jest na mleku modyfikowanym.
 
Do góry