reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy termin??

hejka:)
Prosze o uktualnienie listy:)
w koncu dotarlam do suwaczkow:) ale zajelo mi to tyle czasu:( ale juz jest
na 24 stycznia jeszcze nikogo nie ma to bede pierwsza:)) hihi
nie wiem czy lepiej byc na koncu czy na poczatku???

Aniołekk pozdrawia
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z was juz wie ze napewno bedzie miala cesarke ?
Jezeli tak to jak sie na to nastawiacie?
 
DziOObek, ja wiem, że będę miała cesarkę na 100% bo jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i żaden z lekarzy nie zezwala na poród naturalny. Nie nastawiam się na nią wcale, od kilku lat wiedziałam, że jeśli będę rodzić to tylko cesarka wchodzi w grę więc inaczej się nastawiłam. Dla mnie to tak samo oczywiste, jak dla innych porod naturalny. wiem, że w moim przypadku nie ma innej możliwości i trudno. Najważniejsze, żeby Dzidzia się wydostała na ten świat ;D
 
To tak jak ja kasia178 po operacji kregoslupa jestem skazana na cesarke i jestem nastawiona na nia ale czuje troszke taki zal ze nigdy nie bede wiedziec jak to jest naturalnie ale dzidiza jest najwazniejsza .
Wszystko bedzie dobrze .
Pozdrawiam
 
3.01. Vivoncia 75
5.01. Anulka
7.01. DziOObek
10.01. Margolcia i Anusiakanusia
13.01. Gosik
17.01. Mija
19.01. Shakespeare
20.01. Izabelka
24.01. Aniołekk
25.01. Żółwik 77
26.01. Sylwia Z
29.01. Kasiczka 28 i Kasia 178
31.01. Abi
 
Trochę nas już tu jest:)
Ja idę jutro z moim kręgosłupem do ortopedy i też się dowiem jak to będzie...
 
Ja tez jutro mam wizyte u neurochirurga i mam miec usg kregoslupa bo jeszcze przed ciaza mialalm rezonans i wyszla znowu przepuklina i teraz bede miala przez cala ciaze robione usg i z przodu i z tylu :) tak dla odmiany:)
ale wierze ze bedzie dobrze musi byc dobrze nie moze byc inaczej
 
Izabelka dzieki za uaktualnienie listy:))

Aniołekk


Izabelka pisze:
3.01. Vivoncia 75
5.01. Anulka
7.01. DziOObek
10.01. Margolcia i Anusiakanusia
13.01. Gosik
17.01. Mija
19.01. Shakespeare
20.01. Izabelka
24.01. Aniołekk
25.01. Żółwik 77
26.01. Sylwia Z
29.01. Kasiczka 28 i Kasia 178
31.01. Abi
 
Będzie dobrze, dziewczynki:) Ja się przyzwyczajam, że w tej ciąży interesuje lekarzy mój brzuch i ... plecki ;D Taki urok :)
 
reklama
Witam przyszłe mamusie 8)

Właśnie do Was dołączyłam, przeglądam wszystkie wątki i cieszę się, że tyle innych przyszłych mamuś ma podobne obawy i problemy jak ja (pilnuję się, żeby nie być przewrażliwiona ;) Chętnie dopiszę się do styczniowej listy porodowej:) Mam termin na 8 stycznia:)

P.S. Dzięki dla Dodeczki za instrukcję wklejania suwaczka:)

 
Do góry