reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

pati.b - nie zgadzam się bo po tabletkach łatwiej zajść w ciążę .. znam nawet na bb parę kobiet które zaciążyły dzięki tabletką , a z kolei nie spłakałam się z poronieniem . A co do zdania lekarzy jedni mówią że odczekać drudzy , że nie :zawstydzona/y: nie nadążysz:-p.
 
reklama
martynka - bardzo często po odstawieniu tabletek cykle się same potrafią rozregulować, bo hormony inaczej pracują, czasami uda się zajść w ciążę juz w drugim cyklu (tak miałam poprzednim razem), a czasami trwa to i dłużej zanim organizm się dostroi, po prostu obserwuj swój organizm i sprawdzaj jakie teraz będziesz miała cykle, a może w tzw, międzyczasie ..... już nie zdążysz tego zaobserwować - trzymam za to kciuki!!

A test rób nie wcześniej niż w dniu spodziewanej @, bo jeśli zrobisz wcześniej to wynik może być negatywny, mimo, ze np. będziesz już w ciąży
 
Ostatnia edycja:
Ja myślę, że zależy to od organizmu kobiety. Czasami łatwo i szybko można zajść w ciążę, a czasami trzeba trochę poczekać. Najgorzej jest jak się bardzo chce, a nie wychodzi...Wtedy podobno najlepiej wyluzować, chociaż to bardzo trudne. Co do testów, to najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ i po dwóch dniach powtórzyć.
 
WitamA co o tym myślicie 2dni przed spodziewana@
 

Załączniki

  • 20170914_125837.jpg
    20170914_125837.jpg
    159,6 KB · Wyświetleń: 1 708
Hej Dziewczyny
Pierwszy test robiłam kilka dni przed spodziewaną @ - nawet ok 5 dni przed (mam dłuższe cykle) i wyszła ledwo widoczna blada kreseczka - naprawdę musiałam dobrze się przyjrzeć, żeby ją zobaczyć, ale ja ją widziałam, ;) test powtarzałam przez kilka dni, aż wyszła ładna gruba ciemna krecha. Co prawda nie polecam testu quixx - on wychodził najgorzej. Teraz jestem w 15 tc.
Pozdrawiam
 
To i ja zapytam :) staramy się o dziecko wczoraj powinnam dostać okres który mam regularnie, test oczywiście został wykonany fakt popołudniu ale wyszedł negatywny parę dni przed planowanym @ miałam silne bóle podbrzusza oraz pleców co znikło po 3 dniach :/ w sumie to czułam się jak na okres teraz zero znaków jego nadejścia... czy jest szansa że wynik mógł wyjść inny ? Mieszkam w UK od stycznia więc może zmiany cyklu mogły wyjść po paru miesiącach z uwagi na tutejsza atmosfere
 
To i ja zapytam :) staramy się o dziecko wczoraj powinnam dostać okres który mam regularnie, test oczywiście został wykonany fakt popołudniu ale wyszedł negatywny parę dni przed planowanym @ miałam silne bóle podbrzusza oraz pleców co znikło po 3 dniach :/ w sumie to czułam się jak na okres teraz zero znaków jego nadejścia... czy jest szansa że wynik mógł wyjść inny ? Mieszkam w UK od stycznia więc może zmiany cyklu mogły wyjść po paru miesiącach z uwagi na tutejsza atmosfere
Zrób test z 1 porannego moczu ,wyedy jest największe stężenie hormonu
 
reklama
Witam Was serdecznie.Zaczne od początku staram sie z mezem o dzidzusia,mamy po 26 lat.ja juz mam 3 letnia coreczke z pierwszego malzenistwa,zazwyczaj miesiaczki malam regularne i trwaja ok 5 dnia, moj cykl byl 32 dniowy,ale w pazidzierniku miesiaczka opuzinila sie o 10 dni.z mezem zaczelismy sie starac o malenstwo dzien po zakonczonej miesiaczce i wspolzylismy przez caly miesiac.dni plodne wychodzily mi z obliczen na kalkulatorach na stronach internetowych od 8 do 15 listopada.tydzien temu dostalam takzwana siare w piersiach,sa bardzo czule na dotyk,boli mnie lewy jajnik i czuje lekkie klucia w dole brzuszka,mam zawroty glowy,czy moze byc to zwiazane z zaplodnieniem? dzisiaj robilam test i wyszedl negatywny.czy mam szanse jeszcze ze jestem w ciazy i kiedy moge zrobic kolejny test aby byl wiarygodny??
Mam to samo co ty dzisiaj zawroty głowy, kłucie jajnika z lewej strony, miałam monitoring owulacji, gdzie owulacja była gdzieś około 7dni temu... Zrobiłam test ciążowy negatywny, ale na dzień następny wyszła druga kreska pewnie nie jest miarodajny... Liczę że jednak coś z tego będzie...
 
Do góry