reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

reklama
Witam.Tez mam podobnie @ powinnam dostac 16-ego lipca jak narazie jej niema;) wykonalam wczoraj test ale nie z porannego moczu i wyszed negatywnie.Dodam ze mam straszne upławy. Czy mam wykonac test za pare dni? pozdrawiam i gratki zafaslkowanym;)
 
kolezanki maja racje...poczekaj jeszcze z 4 dni i powtorz test;) ja tez bede powtarzac...3mam kciuki aby sie pojawiły upragnione II kreseczki.
 
Próbujcie się dziewczyny testować jeszcze raz,trzymam kciuki za WAS.
Ja natomiast robiłam test 2 dni przed@ tez nie porannego moczu i od razu pokazały sie dwie krechy,więc trudno wywnioskować od czego to zależy.
 
Witam mam pytanie kiedy moge zrobic sobie test? 11wrzesnia wzielam ostatnia tabletke potem 15stego dostam okres skonczyl mi 19stego i od tamtego czasu wspolrzyje z mezme do konca juz kochalismy sie cztery razy kochamy sie co dwa dni. a chcialm dodac ze w piatek zaczekam plamic ale to taka plamka raz na dzien pytalam ginekologa powiedzial ze to noramlne po odstawieni tabletek. prosze o odpowiedzi kiedy moge sie spodziewac ciazy?:-)
 
hej :) to twój pierwszy miesiąc strań ? wbrew pozorom w ciążę nie jest tak łatwo zajść ... ja się o pierwszą ciąże starałam rok :) a teraz idzie 2 miesiąc . A co do tego kiedy robić test to zależy jakiej długości miałaś cykle przed braniem tabletek..
 
reklama
ja bym na twoim miejscu odczekała za 3 cykle po odstawieniu tabletek bo mimo wszystko to hormony antyciążowe a nie wiadomo jak długo organizm sie z nich będzie oczyszczał.... wg mnie talbetki i brak przerwy w odstawniu moga spodowac nawet poronienie... ja bym nie ryzykowala ale to moje zdanie a z tego co wiem to lekarze z reguly mówią inaczej... ale to tez ludzie i mogą się mylić.
 
Do góry