reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY ZROBIĆ TEST ?

roxie123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
6 291
POTRZEBUJĘ PORADY...KIEDY TEST CIĄŻOWY MOŻE WYJŚĆ U MNIE WIARYGODNY ?
@ MIAŁAM 8.01 CYKL 27/8 DNIOWE . KIEDY EWENTUALNIE ZROBIĆ BETĘ ?
 
reklama
Tak, zdecydowanie lepiej, dobrze, ze poczekalam te kilka dni, bo przynajmniej nie jestem zaskoczona ;) Teraz tylko musze sie oswoic z ta mysla, ze bede miala 3 w domu ;) ale na to mam jeszcze 9 mcy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie z taką ilością pociech mamuśki dawały radę, w końcu kto jak nie my? [emoji123] [emoji4] Dużo zdrówka i sił, przyda się na sam początek [emoji16][emoji7]


 
reklama
A normy masz?
Ja idę w sobotę dopiero bo chcę mieć przed poniedzialkowa wizytą [emoji4]

Tak mam :) mi z bety wynikało że to między 3/4 tygodniem lekarz stwierdził że wyniki bety i progesteronu są poprawne więc teraz czekam do kolejnej wizyty a mam 27 , wtedy już się dowiem który to faktycznie tydzien :) oczywscie przed kolejną wizytą znowu muszę sprawdzić czy beta rośnie
 
Tak mam :) mi z bety wynikało że to między 3/4 tygodniem lekarz stwierdził że wyniki bety i progesteronu są poprawne więc teraz czekam do kolejnej wizyty a mam 27 , wtedy już się dowiem który to faktycznie tydzien :) oczywscie przed kolejną wizytą znowu muszę sprawdzić czy beta rośnie
To super teraz to pewnie już zrobi usg [emoji16]
 
reklama
To super teraz to pewnie już zrobi usg [emoji16]

Ostatnio też miałam usg tyle że takie tyle i ile delikatne , doktor tylko sprawdzał czy w dobrym miejscu się zagnieździło żeby sie nie okazało ze pozamaciczna itp. Dzisiaj byłam jeszcze u kardiologa zwiększył mi dawke letroxu na tarczyce zeby mi sie nie podniosła :) do tego biore duphaston i folik także zabezpieczyłam się jak moglam teraz już wszystko w rękach tam na górze :) mam nadzieje ze moja dzidzia sobie rośnie ładnie :)
 
Do góry